କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଏହି ‘ହମସକଲ୍’କୁ ଦେଖି ଧୋକା ଖାଇଯିବ ଆପଣଙ୍କର ଆଖି । କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ବିଲକୁଲ୍ ମିଶିଯାଏ ତାଙ୍କ ଚେହେରା…

କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଏହି ‘ହମସକଲ୍’କୁ ଦେଖି ଧୋକା ଖାଇଯିବ ଆପଣଙ୍କର ଆଖି । କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ ବିଲକୁଲ୍ ମିଶିଯାଏ ତାଙ୍କ ଚେହେରା…

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ଦୁନିଆରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଦେଖିବାକୁ ସାତ ଜଣ ସମାନ ଲୋକଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସମାନ ରୂପରେ ଥିବା ମଣିଷମାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆମେ ଯାଆଁଳା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଛେ ଏବଂ ଶୁଣିଛେ । ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ଆଶା କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ହମସକଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହେଉ । ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଦୁନିଆରେ ଜଣଙ୍କ ପରି ସାତଜଣ ସମାନ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ସତ୍ୟତା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ କିଛି କହିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ହମସକଲଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କର ହମସକଲ୍ ଅଛି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାରଙ୍କ ପରି ସେମାନଙ୍କ ହମସକଲ୍ ମାନଙ୍କର ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛି । ଏବେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଲୁକର ଏକ ସତେଜ୍ ମାମଲା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଯଦି ଆପଣ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଚେହେରା ଥିବା ଏହି ଝିଅକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ମଧ୍ୟ ଧୋକା ଖାଇଯିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଗୋଟେ ଝିଅର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଝିଅଟି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି । କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ହମସକଲଙ୍କ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଚେହେରା ହେଉଛି ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନର ହିନା ଖାନ୍, ଯିଏ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଧମାଲ୍ ନଚାଇଛନ୍ତି ।

‘ଟିକ୍-ଟକ୍’ ହେତୁ ହିନା ଖାନ୍ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ‘ଟିକ୍-ଟକ୍’ ଉପରେ ନିଷେଧାଦେଶ ହେତୁ ଏହା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରି ହିନା ଖାନ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଧମାଲ୍ ମଚାଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ହିନା ଖାନ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକାଧିକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ହମସକଲ୍ ହିନା ଖାନଙ୍କ ଫୋଟକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଧୋକା ଖାଇଯିବେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହିନାଙ୍କର ୩୬,୦୦୦ ଫୋଲଲର୍ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଗୀତ ଏବଂ ସଂଳାପର ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ହିନାଙ୍କ ଚେହେରା କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ଏତେ ସମାନ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏ ହିନାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖେ, ସେ କରିସ୍ମାଙ୍କ କାର୍ବନ କପି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ହିନା ଖାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

ଲୋକମାନେ ହିନା ଖାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉପରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ହିନାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫୋଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ହିନାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଜଣେ କେତେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ । ହିନା ଆରମ୍ଭରୁ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କୁ କପି କରିଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବିଲକୁଲ୍ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପରି କପି କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *