ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଏକା ରୁହନ୍ତି କରିସ୍ମା କପୁର୍ ! ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ପାଳନ କଲେ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ…

ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଏକା ରୁହନ୍ତି କରିସ୍ମା କପୁର୍ ! ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ପାଳନ କଲେ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ…

କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁର୍ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କଲେ : ୯୦ ଦଶକର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର୍ ଯେତିକି ସଫଳ ରହିଥିଲା, ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସେତିକି ଅସଫଳ ରହିଥିଲା । କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଏକ ବିଫଳ ବିବାହର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଆଇନଗତ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇସାରିଛି । କରିସ୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକମାତ୍ର ମା’ ଭାବରେ ନିଜର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସମାୟରା ଏବଂ କିୟାନଙ୍କ ଲାଳନପାଳନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇବା ପରେ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଏକୁଟିଆ ଖୁସି କିମ୍ବା ଏହା କହିବାକୁଗଲେ ସେ ବିବାହକୁ ବିଦାୟ କହିସାରିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁର୍ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର କିଛି ମାସ ପରେ ସଞ୍ଜୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ତଥା ମଡେଲ୍ ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ନିକଟରେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁର୍ ଏବଂ ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବ ସେମାନଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର କିଛି ଫୋଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

ସଞ୍ଜୟ କପୁର୍ ଏବଂ ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବ ୧୩ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୧୭ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ପ୍ରିୟା, ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ । ତାଙ୍କ ବିବାହର ୪ର୍ଥ ବାର୍ଷିକୀ ଅବସରରେ ପ୍ରିୟା ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ନିଜର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ଦୁଇଟି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରି ପ୍ରିୟା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଶୁଭ ବାର୍ଷିକୀ ମୋର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ସ୍ୱାମୀ, ମୁଁ ତୁମକୁ ବିନା ସର୍ତ୍ତରେ ଭଲ ପାଏ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଜାଣିଥିଲି ତୁମେ ଦୌଡ଼ି ପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏକାଠି ଉଡ଼ୁଛୁ !” ତୁମ ସହିତ ଜୀବନରେ ହସ, ଆନନ୍ଦ, ଉତ୍ସାହ, ରୋମାଞ୍ଚ ଏବଂ ପାଗଳପଣରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ! ତୁମେ ମୋତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଭଲ ପାଅ, ମୋର ସ୍ୱାମୀ ।”

ଏହା ସହିତ ପ୍ରିୟା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର କାହାଣୀ ବିଭାଗରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟା ପୁଅ ଆଜାରିୟସ୍ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହିତ ସେଲଫି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଫୋଟ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ପ୍ରିୟା ‘ହାପି ଆନିଭର୍ସରୀ ଟୁ ଅସ୍’ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଛବିରେ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ଆଜାରିୟସଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଝିଅ ସଫିରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସଫିରା ପ୍ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ବିକ୍ରମ୍ ଚଟୱାଲଙ୍କ ଝିଅ । ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ପ୍ରିୟା ସଚ୍ଚଦେବ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ପରିବାରର ଫୋଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସମାୟରା ଏବଂ କିୟାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ବନ୍ଧନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ।

ସମାୟରା ଏବଂ କିୟାନ୍ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସନ୍ତି । ପ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

ସମାୟରା ଏବଂ କିୟାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର୍ କରି ପ୍ରିୟା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଜଣାନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲେ ଜଣାପଡେ ଯେ କରିସ୍ମାଙ୍କର ଉଭୟ ସନ୍ତାନ ସେମାନଙ୍କର ସାବତ ମା’ ଏବଂ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *