ଏହି ବୟସର ମହିଳାମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ! ଚରମ ସୁଖ ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ ସବୁଠୁ ଅଧିକ…

ଏହି ବୟସର ମହିଳାମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ! ଚରମ ସୁଖ ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ ସବୁଠୁ ଅଧିକ…

ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜିନିଷ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରେମ ଦୁଇ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ, ରୋମାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ । ଯଦି ପ୍ରେମରେ ରୋମାନ୍ସର ଅଭାବ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଲାଗେ । ତେଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ । ବାସ୍ତବରେ, ରୋମାନ୍ସ ବିଷୟରେ ବୟସ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୟସରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଅତ୍ୟନ୍ତ ତୀବ୍ର ହୋଇଥାଏ ।

ଆଜିର ଆଧୁନିକ ସମୟରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଝିଅମାନେ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ପ୍ରେମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ତେବେ, ଏହିପରି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ କମ୍ ଥାଏ । ଯଦିଓ ଏହା ଘଟେ, ଏଥିରେ କୌଣସି ପାଗଳ ପଣ କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହ ନଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କେଉଁ ବୟସରେ ଝିଅମାନେ ଅଧିକ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ସାଧାରଣତ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭାବୁ ଯେ ୨୦ ରୁ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସର ଝିଅମାନେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ କିନ୍ତୁ ଏହା ଭୁଲ୍ ଅଟେ । କିଛି ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିଷୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା । ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ପ୍ରାୟ ୨୬୦୦ ବାଳିକା ଜଡିତ ଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କର ଭିନ୍ନ ବୟସ ଥିଲା । ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ, ୩୫ ରୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସର ମହିଳାମାନେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବୟସରେ ସେମାନେ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ।

୩୫ ରୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଝିଅମାନଙ୍କର ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଶିଖରରେ ଥାଏ । ଏହି ବୟସରେ, ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି । ଏହି ବୟସର ମହିଳାମାନଙ୍କର ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ । ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ୩୫ ରୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏହି ବୟସରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯେ ସେମାନେ ଏ ବୟସରେ ବହୁତ ପରିପକ୍ୱ ହୋଇଥାନ୍ତି । କମ୍ ବୟସରେ ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସାମାନ୍ୟ ଦ୍ୱିଧା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଏବଂ କମ୍ ବୟସରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏସବୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ରୋମାନ୍ସର ଅଭିଜ୍ଞତା ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମ୍ ହୋଇଥାଏ । ୩୫ ରୁ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଝିଅମାନେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷରେ ପାରଦର୍ଶୀ ହୁଅନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଲଜ୍ଜା ମରିଯାଏ । ସେ ପାଟନରଙ୍କ ସହିତ ଖୋଲା ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି ।

ଏହି ବୟସ ସୁଦ୍ଧା, ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଟିପ୍ସ ଏବଂ କୌଶଳ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରନ୍ତି ଏହି କାରଣରୁ ୩୫-୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାମାନେ ରୋମାନ୍ସ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ବୁଝିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ଏହି ଗବେଷଣା ବିଷୟରେ ମତାମତ କ’ଣ ? ଆପଣ ଏହା ସହ ସହମତ କି ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *