ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ କାହିଁକି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହଁନ୍ତି ନାହିଁ କୌଣସି ବଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ! ସାମନାକୁ ଆସିଲା ଏହାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ…

ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ କାହିଁକି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହଁନ୍ତି ନାହିଁ କୌଣସି ବଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ! ସାମନାକୁ ଆସିଲା ଏହାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ…

ବଲିଉଡ଼ର ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଏପରି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଟନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁଆଡେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ । ଏପରି ଅନେକଗୁଡିଏ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସଲମାନ୍ ଯାହା ସହିତ ଚାହଁନ୍ତି ତାହା ସହିତ କାମ କରନ୍ତି । ଏହି କଥାଟି କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହିଁ ଯେ ସଲମାନ୍ ଖାଁ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ହିରୋଇନଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏଠାକୁ ପହଞ୍ଚି ମଧ୍ୟ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହା ସତ ଯେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବେ ଯେ ଏପରି କାହିଁକି ଅଟେ ତେବେ ଏହା ପଛରେ କିଛି କାରଣ ଲୁଚି ରହିଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ସୁଚାଇବୁ ।

ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ କାହିଁକି କାମ କରିବା ଚାହଁନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ସୂଚିତକରିଦେଉଛୁ ଯେ ସଲମାନ୍ ଖାଁଙ୍କ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିରୋଇନ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ତରର କାହିଁକି ନିଆଯାଏ ନାହିଁ । ଏପରି ଏଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏ କାରଣ ସଲମାନ୍ ବଲିଉଡ଼ର ଏକ ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ କାହିଁକି ? ଯେପରିକି ପାଦୁକୋଣ, କଙ୍ଗନାର ନୌଟ୍, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଭଳି ହିରୋଇନମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ କେବେ କାହିଁକି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଏହା ଅଟେ ପ୍ରକୃତ କାରଣ

ତେବେ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଦୀପିକାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସଲମାନ୍ ତାଙ୍କୁ ୬ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫର୍ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସ୍ୱୀକାର କରିନାହାନ୍ତି । ଏତିକିନୁହେଁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଓଁ ଶାନ୍ତି ଓଁ”ରେ ସେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାଁ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ମଡ଼ଲିଂ ସମୟରେ ଏପରୋଚ୍ କରିବାକୁ ଚାହିଁଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କରିଦେଲେ । ଦୀପିକା ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ନେଇ ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବାସ୍ତବରେ ମାନ୍ୟତା ରଖେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତିଆରି କରାଯାଏ ।

ଆଉ ଏକ କାରଣ ଏହା ଅଟେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କେବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିବେ ତେବେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିରୋଇନ ତାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କାରଣ ସଲମାନ୍ ଖାଁଙ୍କ ସହିତ କାମ କରି ବଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶେଷ ହେବାକୁ ଲାଗେ ।

ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏକ କାରଣ ଆହୁରି ଅଛି ଯାହାକୁ ମନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ଏହିକିଯେ କ୍ରିଟିକସ୍ ମାନେ ସଲମାନ୍ ଖାଁଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ କେବେ ସମ୍ମାନ ଦେଲେ ନାହିଁ । ସଲମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ କାମରୁ ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଚାଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସଲମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିରୋଇନ୍ କେବଳ ଏକ ଛାୟା ହୋଇଯାନ୍ତି । ଯେପରିକି ଆପଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦବଙ୍ଗରୁ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ସୋନକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାକୁ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କ କାମ ଅଧିକ ନଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *