ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ‘ଐଶ୍ୱ’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ୍ ! ଫୋଟଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ବହୁତ ଗାଳି…

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ‘ଐଶ୍ୱ’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ୍ ! ଫୋଟଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ବହୁତ ଗାଳି…

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସିଦ୍ଧ ଲେଡି । ସେ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହୋଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଶାଶୁ ବୋହୂଙ୍କ ଯୋଡି କଥା ଆସେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ କଥା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଠେ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଜୟାଙ୍କ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଥରେ ତାଙ୍କ ବୋହୂଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ନିଜ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକାରାତ୍ମକ । ଜୟା ବଚ୍ଚନ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଥରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଜୟା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କ୍ଳାସ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହା ୨୦୧୩ ମସିହାର କଥା, ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସୁଭାଷ ଘାଇଙ୍କ ଘର ପାର୍ଟୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ପାର୍ଟି ଶେଷ ହେବାପରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଶାଶୁ-ବୋହୂ ଯୋଡି ସେଠାରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଫୋଟ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ରାଣୀ ସାମ୍ନାରେ ଅଛନ୍ତି, କିଏ କିପରି ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ଫୋଟଗ୍ରାଫରମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ନାମ ଡାକି ଫୋଟ ନେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଐଶ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଡାକିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଶାଶୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଫୋଟଗ୍ରାଫରମାନଙ୍କୁ ଗାଳି କରିଥିଲେ । ରାଗିଯାଇ ଜୟା କହିଲେ-‘ଐଶ୍ୱ’ କ’ଣ ? ଆପଣମାନେ ଐଶ୍ୱ ଐଶ୍ୱ କାହିଁକି ଡାକୁଛନ୍ତି ? ଐଶ୍ୱ ତୁମର ସ୍କୁଲ ସାଙ୍ଗ କି ? କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଜୟା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କାହାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବା ଆସିବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମାମ୍ କହିପାରିବେ ନାହିଁ ?

ଶାଶୁ ମା’ ଜୟାଙ୍କୁ ଏହିପରି ରାଗରେ ଦେଖି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସ୍ମାର୍ଟ ବୋହୂ ପରି ଜୟାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରି ‘କାର୍’ରେ ବସି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ହେଉଛନ୍ତି ‘ବଚ୍ଚନ ପରିବାର’ର ପ୍ରିୟ ବୋହୂ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଜୟା ସେମାନଙ୍କର ମିଠା ବନ୍ଧନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଯଦିଓ ଏ ବିଷୟରେ ଦୁଇଟି ମତ ନାହିଁ ଯେ, ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଖବର ଅନେକ ଥର ଆସିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ଯେ, ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।

ଥରେ ଜୟା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ, ‘ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାମ ନିଜ ହାତରେ କରନ୍ତି । ମୁଁ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରେ ଯେ, ଆରାଧ୍ୟା ଜଣେ ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ଝିଅ, ସେ ତାଙ୍କ ନର୍ସ ଭାବରେ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡଙ୍କୁ ରଖିଛନ୍ତି ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଜୟା ବଚ୍ଚନ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଶୋ’କଫି ଉଇଥ୍ କରଣ’ରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜୟା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ବୋହୂଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *