ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଶାଶୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କୁ “ବୋହୁ” କହିଥିଲେ ! କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ

ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଶାଶୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କୁ “ବୋହୁ” କହିଥିଲେ ! କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚନ ହେବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂ କହୁଥିବା ନଜରରେ ଆସିଛନ୍ତି ।

google

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା କି, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ନେଇ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲେ ।

google

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚନ ସମୟର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ହେବେ ବୋଲି କହିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

google

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ କରିସ୍ମା କପୂରଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖିଥିଲେ ।

google

ଜୟା କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ବୋଲି ଖୁସିରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଜୟା କହିଥିଲେ, ମୁଁ ଏଠାରେ ରହିବି କିମ୍ବା ଆମ ପରିବାର, ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ନନ୍ଦା ପରିବାର ସହିତ ଅନ୍ୟ ଏକ ପରିବାରର ସ୍ୱାଗତ କରିବ ଏବଂ ତାହା କପୁର ରଣଧୀର ଏବଂ ବବିତା କପୂର ଏବଂ ମୋ ବୋହୂ କରିସ୍ମା କପୂର ହେବେ । ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହସ ସହିତ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କହିଥିଲେ କି କରିସ୍ମା କପୂର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ୬୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଉଛନ୍ତି ।

google

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ କରିସ୍ମା କହିଛନ୍ତି, “ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମୋତେ ଏକ ହୀରା ମୁଦି ଉପହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅକସ୍ମାତ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖିଥିଲେ । ମୁଁ ନାହିଁ କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା କି ଅଭିଷେକଙ୍କ ଠାରେ ମୁଁ ସଠିକ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପାଇଯାଇଛି ଏବଂ ମୋତେ ଜ୍ଞାତ ଅଛି । ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଠାରୁ ଏକ ଭଲ ପରିବାର ପାଇ ପାରିବି ନାହିଁ ବୋଲି କରିସ୍ମା କହିଥିଲେ ।

ବୋଧହୁଏ, ନିଜର ନିର୍ବନ୍ଧର ଚାରି ମାସ ପରେ କରିସ୍ମା ଏବଂ ଅଭିଷେକ ନିଜ ଆଡୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

google

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଜଣା ନାହିଁ କି, କରିସ୍ମା ଏବଂ ଅଭିଷେକ କାହିଁକି ଅଲଗା ହୋଇ ଗଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଭାଜନ ସମୟରେ । ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହେଲା ଯେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ମା ଲୁଣ୍ଠିତ ଖେଳ ଖେଳି ଏକ ପୂର୍ବ ଚୁକ୍ତି ମାଗିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *