କୈଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଣ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ? ନିଜେ କୈଫ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି…

କୈଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଣ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ? ନିଜେ କୈଫ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପରିଚୟ ଦେବାର କୌଣସି ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ନିଜ ପ୍ରତିଭା ଆଧାରରେ ସେ ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, କୈଟ୍ରିନାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଥମେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ରଣବୀର୍ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସହ କୈଟ୍ରିନା ନାମ ଯୋଡ଼ା ଯାଉଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କିଏ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କ’ଣ ରହିଛି ?

ପ୍ରକୃତରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର୍ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ କୈଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି “ଶେଷରେ ଦୁଇ କୈଫ୍ ମିଶିଲେ” । କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର୍ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଫୋଟରେ ଉଭୟେ କ୍ୟାମେରାକୁ ଦେଖୁଥୁବା ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ କି କୈଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭାରତ’ର ପ୍ରମୋସନ୍ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍, ସୁନୀଲ୍ ଗ୍ରୋଭର୍ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ୍ ଅବସରରେ କୈଟ୍ରିନା ଏକ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ସଟ୍ ଡ୍ରେସରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ ସାର୍ଟ ଏବଂ ସୁଟରେ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ ନଜର ଆସୁଥିଲେ । ମହମ୍ମଦ କୈଫଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟର ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି । ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ଉଭୟ କୈଫଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ଲଣ୍ଡନରୁ ଏକ ବଡ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ନେଇଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ୍’ରୁ କୈଟ୍ରିନା ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଲର୍ଡସ୍, ଲଣ୍ଡନର ଘରେ ଘରେ ନାଟୱେଷ୍ଟ ଫାଇନାଲରୁ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ ।

ତେବେ କୈଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କୈଫ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି କି ଆମ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ଆମେ କେବଳ ବନ୍ଧୁ ଅଟୁ । ସେ କହିଛନ୍ତି ମାନବିକତା ବ୍ୟତୀତ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଉପନାମ ସମାନ ଅଟେ ତେଣୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଉପୁଜୁଛି କି ଉଭୟେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଜଡିତ ଅଟନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରିକେଟର୍ ମହମ୍ମଦ କୈଫ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଛନ୍ତି କି ଏହିପରି କିଛି ମଧ୍ୟ ନାହିଁ ।

ତେବେ ମହମ୍ମଦ୍ କୈଫ୍ ଏବଂ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଉପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା କହୁଛନ୍ତି କି ଉଭୟଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍ ଲଣ୍ଡନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘କିଏ କହିଲା କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭାରତୀୟ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଅଟୁ’ । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି-ଭାଇ, ତୁମ ପତ୍ନୀ ତୁମକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି କିଛି ତ ଭୟ କର । ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେ ତୁମର ଲାଗୁଛନ୍ତି, ଆଜି ତୁମକୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ’ । ପଦୋନ୍ନତି ସମୟରେ କୈଟ୍ରିନା କୈଫ୍ କ୍ରିକେଟର୍ ଇରଫାନ୍ ପଠାନ୍ ଏବଂ ମହମ୍ମଦ କୈଫଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ କି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ କୈଟ୍ରିନା ଏକା ସାଥିରେ ପଦୋନ୍ନତିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *