ଦେଖନ୍ତୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ବିବାହ :- ୪ଟି ଫେରା ପରେ କନ୍ୟା ଗଲେ ବାଥରୁମ୍ ! କିଛି ସମୟ ପରେ କରିଥିଲେ ଏପରି କାଣ୍ଡ…

ଦେଖନ୍ତୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ବିବାହ :- ୪ଟି ଫେରା ପରେ କନ୍ୟା ଗଲେ ବାଥରୁମ୍ ! କିଛି ସମୟ ପରେ କରିଥିଲେ ଏପରି କାଣ୍ଡ…

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିତାମାତା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାମାନେ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରନ୍ତୁ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ତତ୍ପରତା ହେତୁ ସେମାନେ ଠକାମୀର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ଡକାୟତ ବର ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ପଳାୟନ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେରଠରେ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ବିବାହର ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡରେ କନ୍ୟା ଏପରି ଦୁର୍ନୀତି କରିଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କନ୍ୟାର ଜାଲିଆତିର ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ପଢ଼ନ୍ତୁ ।

ବାସ୍ତବରେ, କନ୍ୟାର କର୍ତ୍ତୃତ୍ୱର ଏହି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ମେରଠର ପରତାପୁର ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ ଅଞ୍ଚଳର ଭୁଦବରାଲ୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଠାରେ କନ୍ୟା, ପରିବାର ଏବଂ ପଣ୍ଡିତ ସମସ୍ତେ ନକଲି ହୋଇଥଲେ । ବିବାହ ଫେରା ସମୟରେ କନ୍ୟା ବାଥରୁମକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଫେରି ନଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ନକଲି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ବିବାହ କରୁଥିବା ପଣ୍ଡିତମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ଅଞ୍ଚଳକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିଥିଲା ​​। ସମସ୍ତେ ବୁଝିସାରିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଯିଏ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଟଙ୍କା ଲୁଟିବା ପରେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ମୁଜାଫରନଗରର ବାସିନ୍ଦା ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବିବାହ ପରତାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କନ୍ୟାର ପରିବାର ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ । ଚୁକ୍ତି ସରିବା ପରେ ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା ।

ବର ଦେବେନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ରବିବାର ଦିନ ପରତାପୁରର ଭୁଦବରାଲ୍ ଗାଁର ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ଏହି ବିବାହ ହେଉଥିଲା । ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିଥିଲେ । ବିବାହ ରୀତିନୀତି ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ପଣ୍ଡିତ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ତିନି ଫେରା ସମାପ୍ତ ହେଲା । ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରିମାଣ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ମାଗିଥିଲେ । ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲୁ । ଏହାପରେ କନ୍ୟା ବାଥରୁମକୁ ଯିବ ବୋଲି କହି ଶୌଚାଳୟ ଆଡକୁ ଗଲେ । ବହୁତ ସମୟ ପରେ ସେ ଫେରି ନଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମୋର ମାଉସୀ ବାଥରୁମକୁ ଗଲେ, ସେଠାରେ କେହି ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଲୋକ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ, ପଛରୁ ବିବାହ କରିଥିବା ପଣ୍ଡିତ ଏବଂ ନକଲି ଦୁଇ କିମ୍ବା ତିନିଜଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଗାଏବ୍ ହୋଇଗଲେ ।

ବହୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟା ଫେରିନଥିଲେ, ବର ପକ୍ଷରୁ ଡକାୟତି କନ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି, କିନ୍ତୁ ଫୋଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ସତ୍ତ୍ୱେ କନ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *