ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଲା ବିକାଶ ଦୁବେ । ଉଜ୍ଜୈନ୍ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ବଡ଼ ପାଟିରେ କହିଥିଲା…..

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଲା ବିକାଶ ଦୁବେ । ଉଜ୍ଜୈନ୍ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ବଡ଼ ପାଟିରେ କହିଥିଲା…..

କାନପୁର ପୋଲିସ୍ ମାନଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିବାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଶେଷରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ବିକାଶ ଦୁବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଉଜ୍ଜୈନ ସ୍ଥିତ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ରା ଦୁବେଙ୍କ ଗିରଫକୁ ନେଇ ନିଶ୍ଚିତିକରଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି କି, ଏହା ପୋଲିସ୍ ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ ସଫଳତା ଅଟେ ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ

newstrend

ଅନେକ ଦିନ ଧରି ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍ କରିଆସୁଥିଲା । ଆଜି ବିକାଶ ଦୁବେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଷ୍ଟାଇଲରେ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । କୁହାଯାଉଅଛି କି, ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇ ବଡ଼ ପାଟିରେ ଚିଲେଇ କହିଥିଲେ କି, ଜାଣିଛ ମୁଁ ବିକାଶ ଦୁବେ ଅଟେ । ଏହାପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍ ସଜାଗ ରହିଥିଲେ

newstrend

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ୍ ସଜାଗ ରହିଥିଲେ । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସକୁ ଗୁପ୍ତଚରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିକାଶ ଦୁବେ ଉଜ୍ଜୈନ ଆସିବାର ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଯାହା ପରେ ବିକାଶଙ୍କୁ ଉଜ୍ଜୈନର ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରୁ ବିକାଶଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ଫେରାର ଥିଲା ।

newstrend

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହିକି ଯେ, କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ଉପରେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ଜୁଲାଇ ୩ ତାରିଖରେ କାନପୁର ଠାରେ ୮ ଜଣ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପର ଠାରୁ ସେ ଫେରାର ଥିଲା । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ଉପରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହାର ସନ୍ଧାନ ଅନେକ ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ୍ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା । ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଫରିଦାବାଦର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତଥାପି ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ବିକାଶ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏଥି ସହିତ, ଦିଲ୍ଲୀ ନିକଟସ୍ଥ ଫରିଦାବାଦରୁ ପଳାଇ ଯାଇ ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା ।

ଏହି କାରଣରୁ ମନ୍ଦିରରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଠାରେ ପହଞ୍ଚି ବିକାଶ ଦୁବେ ଉଜ୍ଜୈନ ସ୍ଥିତ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ଫଇସଲା କରିଥିଲା । ମାନାଯାଉଛି କି, ବିକାଶ ବହୁତ ବୁଝିସୁଝି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ପାଇଁ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରକୁ ମନୋନୀତ କରିଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ମହାକାଳ ମନ୍ଦିରରେ ବହୁତ ଭିଡ ହୋଇଥାଏ । ଏହିପରି ବିକାଶକୁ ଜଣାଥିଲେ କି ଏହି ମନ୍ଦିରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ । ନିଜକୁ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ସୁରକ୍ଷିତ ପାଇ ବିକାଶ ଦୁବେ ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ଯାଇ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା । ସେ ମନ୍ଦିର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ନିଜର ପରିଚୟ ଜଣାଇଥିଲା ଏବଂ ଯାହାପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

google

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା କି, ବିକାଶ ଦୁବେ ନିଜର ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲା । କାରଣ ବିକାଶକୁ ନିଜର ଏନକାଉଣ୍ଟରର ଭୟ ଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ଏହା ମାନାଯାଉଥିଲା କି, ଦିଲ୍ଲୀ କିମ୍ବା ହରିୟାଣାର କୌଣସି ଅଦାଲତରେ ସେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିପାରେ । କିନ୍ତୁ ବିକାଶ ଦୁବେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ମନ୍ଦିରକୁ ବାଛିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, କାନପୁରର ଏହିପରି ଘଟଣାରେ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲେ । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକଙ୍କୁ ଧରି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଦେଇଥିଲା ।

ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଦେବେ । ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଅଣାଯିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *