ବିକି କୌଶଲ୍ ଗୁପ୍ତରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ! ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି…

ବିକି କୌଶଲ୍ ଗୁପ୍ତରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ! ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି…

ବଲିଉଡରେ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ଗୁପ୍ତରେ ସାକ୍ଷାତ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ଆଜି କାଲି ‘ବିକି କୌଶଲ୍’ ଏବଂ ‘କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍’ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କିଛି ଚାଲିଛି । ଗତ ୧ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋମବାର ଦିନ ‘କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍’ଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ବିକି କୌଶଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି ଅଭିନେତା ସୋମବାର ଦିନ ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଉଭୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଉଭୟ ବଲିଉଡର କେତେକ ପାର୍ଟୀରେ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବିକି କୌଶଲ୍ ଗୁପ୍ତରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ

ଇଟାଇମସ୍ ଏହାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଛି । ଏଥିରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିକି କୌଶଲ୍ ସୋମବାର ଦିନ ୩.୩୦ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଗାଡିକୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଘରେ ଲୁଚାଯାଇଥିଲା ।

ପ୍ରଥମେ ବିକିଙ୍କ ‘କାର୍’କୁ ଆଗରେ ରଖାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପଛରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ କାର୍ ଦ୍ୱାରା ଲୁଚାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ କାର୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ, ରାତି ୮.୩୦ରେ ବିକିଙ୍କ କାର୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିଲଡିଂରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା । କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ୍ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ କରିଥିଲେ ।

ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଶୀଘ୍ର କରିପାରନ୍ତି ଅଫିସିଆଲ୍ ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତା ବିକି କୌଶଲ୍ ପ୍ରତିଦିନ ପରସ୍ପର ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଖବର ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଅନେକ ଦିନରୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ବିକିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିବା ଉଚିତ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ‘ବିକି କୌଶଲ୍’ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିକିଙ୍କୁ ବହୁତ ହୃଦୟ ସହିତ କାମନା କରିଥିଲେ । ବିକିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ସେ ଲେଖିଥିଲେ, “ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ବିକି କୌଶଲ୍, ସର୍ବଦା ଏହିପରି ଖୁସିରେ ରୁହ ।”

ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୱେବସାଇଟ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ବିକି ଏକ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟ ଶୀଘ୍ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *