ଅକ୍ଷୟ କୁମାରକୁ ନେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସେଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା…

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରକୁ ନେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସେଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା…

କ୍ରୋଧରେ ଆସି, ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସେଟକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ !

ବଲିଉଡ଼ର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ନାମରେ ପରିଚିତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଅଫେୟାର ରହିଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଯେତିକି ହିଟ୍ ଥିଲା, ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ସେ ନିଜ ଅଫେୟାରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତର ଚରମ ଶିଖରରେ ଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନାମ ନୂଆ ନୂଆ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡ଼ିତ ଥିଲା । ଏହା ପରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଅଫେୟାରର ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

google

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସେହି ସମୟରେ ହିଟ୍ ଥିଲା । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଫସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ଏକ ମଜା କଥା ଏହିକି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ଅଫେୟାରର ଖବର ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରି ସାରିଥିଲେ । ଏମିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ଗୁଜବ ବୋଲି ଭାବିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଅନେକ ଫଟୋ ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ଦେଖିବା ଫଳରେ ଏକ ପତ୍ନୀ ଭାବେ ସେ ଏହା ସହ୍ୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ସହିତ ଜୋରଦାର କଳହ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଥିଲେ ଅନେକ କଥା :

Google

ଯେତେବେଳେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଫେୟାରର ଖବର ଜଣାପଡିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ବଦଳରେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲକୁ ଫୋନ କଲ୍ କରିବା ଉଚିତ ମନେ କଲେ । ବାସ୍ତବରେ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କୁ କଲ୍ କଲେ ଓ ଶେଷରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆହୁରି ବଢ଼ିଗଲା ଓ ସେ ସିଧା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସେଟକୁ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ।

Google

କୁହାଯାଏ ଯେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ୱକ୍ତ”ର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠି ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଉପରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଏକ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପାଇଁ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସେହି ସମୟରେ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ, ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ହିଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଏକ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ଯଦିଓ ତାପରେ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ପାଇଁ ବାରଣ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ କରିବି ନାହିଁ କାମ – ଅକ୍ଷୟ କୁମାର :

Google

ସୁଟିଂ ସେଟରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଗଲେ ଓ ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ବୟାନ ଜାରି କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଆଉ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଅନ୍ଦାଜ, ଏତରାଜ, ୱକ୍ତ ଓ ମୁଝସେ ଶାଦି କରୋଗି ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମମାନଙ୍କରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର :

Google

ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ନାମ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶାହରୁଖ ଓ ଶାହୀଦ ସମେତ ଅନ୍ୟ କିଛି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଥିଲା । ସ୍ମରଣ କରାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ନିକଟରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅବସରରେ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *