ପତି ପତ୍ନୀ ସମେତ ପରିବାରର ୫ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ! ରକ୍ତରେ ଜୁଡୁବୁଡୁ ନିଜ ମାଆ କୋଳରେ ପଡ଼ିରହିଥିଲା ୩ ମାସର ନବଜାତ ଶିଶୁ !

ଜାମ୍ମୁରେ ଗୋଟିଏ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ଭୀଷଣ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପାଞ୍ଚ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପରସ୍ପରର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଥିଲେ । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜର ମୃତ ପୁତ୍ରର ଶବକୁ ଗୋଟିଏ ଗାଡ଼ିରେ ନେଇ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ ।

ରାତ୍ରିସାରା ପାଣିରେ ବୁଡି ରହିଥିଲା ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଶବ :

ପ୍ରକୃତରେ, ଏହି ଭୟାନକ ଦୁର୍ଘଟଣା ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରରେ ଦ୍ରବଶାଳା ତହସିଲ ନର୍ଦ୍ଧମା ଇଲାକାରେ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଗାଡ଼ିଟି ହଠାତ ଗୋଟିଏ ଗଭୀର ଖାଲରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା । ଗାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ପାଞ୍ଚ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ରାତିସାରା ପୋଖରୀରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ । ପ୍ରଭାତରେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି, ଏହାର ସୂଚନା ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳେ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମେତ ପାଞ୍ଚଟି ଲୋକଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ :

ସେରିନାଲା ଗ୍ରାମର ଶିକ୍ଷକ ପବନ କୁମାରଙ୍କ ତିନି ମାସର ଶିଶୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ଥିଲା । ସେମାନେ ତାହାର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ଜମ୍ମୁକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚେଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ଡାକ୍ତର ଶିଶୁକୁ ଫେରେଇ ନେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଦୁଃଖିତ ମାତାପିତା ନିଜର ତିନୋଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଠାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଗଲେ ।

ମାଆଙ୍କ କୋଳରେ ମୃତ ଭାବରେ ପଡ଼ିରହିଥିଲା ଏହି ଶିଶୁ….

ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଶିଶୁକୁ ତା ମାଆ କୋଳରେ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ, ତେବେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରି ପଡ଼ିଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଏହା କହୁଥିଲେ ଯେ, ଦେଖନ୍ତୁ ମାତାପିତା ଯେଉଁ ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାହାକୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ବରଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ତା’ ସହ ଆର ପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*