ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ନେଇ ଗୁରମିତ ଚୌଧରି କହିଲେ,  ମୁଁ ଯାହା ବି ଏବେ ଅଛି ତାହା କେବଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ନେଇ ଗୁରମିତ ଚୌଧରି କହିଲେ, ମୁଁ ଯାହା ବି ଏବେ ଅଛି ତାହା କେବଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ…

ସବୁଠାରେ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କେସ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ସମସ୍ତେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଏବିଷୟକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି । ଟିଭି ଏବଂ ବଲିଉଡର ତାରକାମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଗୁରୁମିତ ଚୌଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଗୁରୁମିତ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ମୁଁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଥିଲୁ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଟିଭିରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଗତରୁ ଯାତ୍ରା ଟିଭିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମୋତେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଦେଇଛି । ମୋ ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ମୃତି ରହିଛି । ଆଜି ମୁଁ ଯାହା ବି ଅଛି, ତାହା କେବଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କାରଣରୁ । ମୋର କ୍ୟାରିୟରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଦେବି । ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ଟିଭିରୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନ ଯାଇଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଆଜି ସେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ ପାଇପାରି ନଥାନ୍ତେ ।

Google

ସୁଶାନ୍ତ ଆମ ପାଇଁ ଏକ ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିଦେଇଥିଲେ । ଯଦି ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଯାଇ ନଥାନ୍ତେ ଏବଂ ସଫଳ ହୋଇ ନଥାନ୍ତେ, ତେବେ ବୋଧହୁଏ ବଲିଉଡର ନିର୍ମାତା ମୋତେ କହିଥାନ୍ତେ ଯେ ମୋତେ ଟିଭିରେ ବହୁତ ଲୋକ ଦେଖୁଥିବେ, କିଏ ବା ବଡ ପରଦାରେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବେ । ଟିଭି ତାରକାଙ୍କ ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତ ବଲିଉଡର ଦୃଶ୍ୟକୁ ସମୁର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଦେଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ସେହି କାନ୍ଥକୁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ମୁଁ ଭଟ୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ମୁଁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରିଥିଲି ।

Google

ଗୁରୁମିତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ବିହାରର ଗୋଟିଏ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି । ଆରମ୍ଭରୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ବନ୍ଧନ ରହିଆସିଛି । କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଗୁରୁମିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ । କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ପରିବାର ଉପରେ କଣ ବିତୁଛି ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଦରକାର । ବାସ୍ତବତା କଣ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହେଁ । ସୁଶାନ୍ତ ମୋର ନିଜର ଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ମୃତି ମୋ ଘରର ସୋଫାରେ, ରୁମ୍ (କକ୍ଷ)ର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ ରହିଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମାନେ ପକାଉଛି ।

Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଲୋକମାନେ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଏହାର ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି । ଗୁରୁମିତ କୁହନ୍ତି, “ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଫୋନ୍ କଲ୍ ଆସୁଛି । ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଲୋକମାନେ ମୋତେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ଏଭଳି କିଛି ଭୁଲ୍ କର ନାହିଁ, ଆମେ ତୁମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବୁ । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଏଠାରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଯେତେବେଳେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥାଏ, ସେଠାରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । କ୍ୟାରିୟର ସମାପ୍ତ ହେବାର ଭୟ ରହିଥାଏ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବାରଙ୍କ ସହ ଏକତ୍ର ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ ।

Google

ମୋ ପତ୍ନୀ ଦେବିନ ହେଉଛନ୍ତି, ମୋର ସପୋର୍ଟ ସିଷ୍ଟମ । ଚିନ୍ତା ଏବଂ ନିରାଶା ସମୟରେ ଦେବିନ ତାଙ୍କୁ ଆଶଶ୍ୱନା ଦେଇଥାନ୍ତି । 2008ରେ, ଟିଭିରେ ରାମାୟଣରେ ଗୁରୁମିତ ଚୌଧରି ଏବଂ ଦେବିନା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଯୋଡି ଚମତ୍କାର ଥିଲା । ଏହି ନୂତନ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଦୁହେଁ ଧାରାବାହିକ ସେଟରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ 2011ରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦେବିନାଙ୍କ ବିନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କଠିନ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଦେବିନା ମୋ ସହିତ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଟିକିଏ ବଦମାସ କିନ୍ତୁ ଦେବିନା ମୋତେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ନେଇଥାନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅଧିକ ଉଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ସେ ସେତେବେଳ ମୋତେ ଭୂମିକୁ ଆଣନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *