ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି TMC ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଂ ! ଆମେ ୬ ମାସହେବ ଏକାଠି ନାହୁଁ ଏବଂ ଏହି ଛୁଆ ମୋର ନୁହେଁ ବୋଲି ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି…

ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି TMC ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଂ ! ଆମେ ୬ ମାସହେବ ଏକାଠି ନାହୁଁ ଏବଂ ଏହି ଛୁଆ ମୋର ନୁହେଁ ବୋଲି ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି…

ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ‘TMC’ର ସାଂସଦ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜହାଂଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ଆସିଛି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମାଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଆସିନାହିଁ । ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାଂସଦ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୬ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ‘ନିଖିଲ୍ ଜୈନ୍’ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଖବର ନାହିଁ ।

ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ତେବେ ନୁସରତ୍ ଜହାଂଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ୍ କହିଛନ୍ତି କି ଦୁହେଁ ୬ ମାସ ହେବ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପଥରେ ଆସି ଯାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନୁହେଁ । ଏହା ସହିତ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ନୁସରତ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ନସୁରତ୍ ୨୦୧୯ ମସିହା ଜୁନ୍ ମାସ ୧୯ ତାରିଖରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଉଭୟେ ଇସଲାମ୍, ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିବାହର ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ନୁସରତ୍ ଏହାକୁ ଜୁନ୍ ମାସ ୨୫ ତାରିଖ ଦିନ ସଂସଦରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବିବାହ ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ରହି ପାରିନଥିଲା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ।

ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହିକି ଯେ ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ନୁସରତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉଚିତ୍ ମାର୍ଗରେ ଯାଉନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆଇନଗତ ଭାବେ ଅଲଗା ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଅନେକ ମାସ ଧରି ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି କି ମୁଁ ଏହି ବିଷୟରେ କିଛି ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନାହିଁ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ଏହା ସହିତ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ପିଲାଟି ମୋର ନୁହେଁ । ଏଥି ମଧ୍ୟର ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜ୍ଞାତ ଥାଉ କି ଭାରତୀୟ ଜନତା ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ୟଶ୍ ଦାସଗୁପ୍ତଙ୍କ ସହ ନୁସରତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ ।

ଲୋକସଭା ଟିକଟରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିଥିଲେ ନୁସରତ୍

ନୁସରତ୍ ଜହାଂଙ୍କ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା କାରଣ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି କି, ନୁସରତ୍ ଜହାଂଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଦେଖି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କୁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ମମତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରି ସେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିଜୟଲାଭ କରି ସଂସଦରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ନୁସରତ୍ ସାଢ଼େ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟ୍ରେ ଜିତିଥିଲେ । ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କୁ ଦିଆ ଯାଇଥିବା ଆଫିଡେଭିଟ୍ ଅନୁସାରେ ନୁସରତ୍ ଜହାଂ କହିଥିଲେ କି, ସେ ମାତ୍ର ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ତିନି କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ । ଉତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିୟର୍ ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ନୁସରତ୍ ସର୍ଵଦା ବିବାଦ ଘେର ମଧ୍ୟରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି ।

ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିବା ପରେ ନୁସରତ୍ ଜହାଂ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର, ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଏବଂ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଚୁଡିଦାର୍ ପିନ୍ଧି ସଂସଦ ଗୃହରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏହିପରି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳସୁତ୍ର ହେତୁ କିଛି କଠୋରପନ୍ଥୀ ମାନେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କହିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *