ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ ମାଁ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଗୁଡିକ…

ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ ମାଁ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଗୁଡିକ…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏହି ଦୁନିଆର ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଏପରି ଉତ୍ତମ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ନିଜର ଅଭିନୟ ବଳରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଗୋଟିଏ ଏପରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏକି ଆଜିକାର ସମୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ଼ ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ନାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଏହି ବିଷୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଉ କାହାର ନୁହେଁ ବରଂ ବଲିଉଡ଼ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଜେକି ସ୍ରୋଫଙ୍କ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ବିଶେଷ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

newstrend

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ ଆଜିକାର ସମୟରେ ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଓ ସବୁଠାରୁ ଅଭିନେତା କୁହାଯାଉଥିବା ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାଘି ୨’ ଆସିଥିଲା ଯାହାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଖାପାଖି ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି । ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ର ସେହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀରେ ଗଣନା କରାଯାଉଛି । ଯିଏକି ବହୁତ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ଉତ୍ତମ ଅଭିନୟ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣି ପାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଶରୀର ବା ବଡ଼ି ଓ ତାଙ୍କର ନୃତ୍ୟର ସମସ୍ତ ଲୋକ ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ତାଙ୍କ ମାଁ’ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିଛନ୍ତି ।

newstrend

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ ମାତାଙ୍କ ନାମ ଆଏଶା ସ୍ରୋଫ ଅଟେ ଯିଏକି ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଦୁନିଆରୁ ପୂରାପୂରି ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହା ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିପାରେ ଯେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ ମାଁ ଆଏଶା ସ୍ରୋଫ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲ ରହି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଜଣେ ମଡେଲ ହେବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କେତେଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରହଣ ଓ ଜିସ ଦେଶ ମେ ଗଙ୍ଗା ରହତା ହେ ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରହିଛି ।

newstrend
newstrend

ଆପଣମାନଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ ମାଁ ଆଏଶା ସ୍ରୋଫ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ୫୭ ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଆମେ ଏମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ସେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ହଟ୍ ନଜର ଆସନ୍ତି । ଆପଣ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଏହି କଥାର ଅନୁମାନ ଲଗାଇ ପାରିବେ ଯେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଆଏଶା ସ୍ରୋଫଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ନେଇ ଆସିଛୁ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *