ପିତା ‘ଜେକି ଶ୍ରଫ୍’ଙ୍କ ଚକିତ ଖୁଲାସା କହିଲେ :- ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍ କରି ନେଇଛନ୍ତି ବିବାହ ଏବଂ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି !

ପିତା ‘ଜେକି ଶ୍ରଫ୍’ଙ୍କ ଚକିତ ଖୁଲାସା କହିଲେ :- ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍ କରି ନେଇଛନ୍ତି ବିବାହ ଏବଂ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି !

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଟାଇଗର୍ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହିତ ଟାଇଗର୍ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି । ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଡେଟିଂର ଖବର ଖୁବ୍ ସମୟରୁ ଆସୁଛି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ପିତା ଜେକି ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ବୟାନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ନିଜ ପୁଅର ବିବାହକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି ।

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ନିଜ ପୁଅର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଓ ପର୍ସନାଲ୍ ସ୍ପେସ୍ କଥା ସେୟାର୍ କରି ଜେକି ଖୁବ୍ ଚକିତ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଶୁଣି ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ ଯେ ଏହା କେବେ ହେଲା ? କିନ୍ତୁ ଜେକି ଯେତେବେଳେ ନିଜ କଥା ପୂରଣ କଲେ ତେବେ ଯାଇ ସମସ୍ତେ ବୁଝିପାରିଲେ ଯେ ସେ କଣ କହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

ଟାଇଗର୍ ଶ୍ରଫ୍ କଲେ ବିବାହ ?

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ନିଜ ପୁଅର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଓ ପର୍ସନାଲ୍ ଜୀବନର ସ୍ପେସ୍ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜେକି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଟାଇଗରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରନ୍ତି । ଟାଇଗର୍, ତାଙ୍କ ମାଁ ଓ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେସନ୍ ବିଷୟରେ କିଛି ଯୋଜନା କରିଥିବେ ।

ସମ୍ଭବତଃ ସେମାନେ ଡିନରରେ ଯିବାକୁ ପ୍ଲାନ୍ କରୁଥିବେ । ବାସ୍ତବରେ ଏପରି ହୋଇଛି, ଟାଇଗର୍, ତାଙ୍କ ମାଁ ଆଏଶା ଶ୍ରଫ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହିତ ବାନ୍ଦ୍ରାର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଡିନର୍ ସମୟରେ ନଜର ଆସିଲେ ।

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ୍ ଟାଇମ୍ସକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ଜେକି ଦିଶା ଓ ଟାଇଗରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ କହିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ କାମ ସହିତ ବିବାହ କରି ନେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଲାଗେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ନିଜ ଫୋକସ୍ ସେଠାରୁ ହଟାଇବେ ।

ଟାଇଗର୍ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଓ ପର୍ସନାଲ୍ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଜେକି ଶ୍ରଫ୍ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ମୁଖ୍ୟ କଥା ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ । ଜେକିଙ୍କୁ ଟାଇଗରଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା ସେତେବେଳେ ଜେକି ଶ୍ରଫ୍ କହିଲେ ଯେ ଟାଇଗର୍ ବିବାହ କରି ନେଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ କାମ ସହିତ ବିବାହ କରି ନେଇଛନ୍ତି ।

କାରଣ ସେ ଯେବେ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତି ତେବେ ତାକୁ ପୂରଣ କରନ୍ତି । ଯଦି ସେ ବିବାହ କରେ ତେବେ ମୁଁ ଜାଣିଛି ଯେ ସେ ତାହା ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରିବ ।

ଜେକିଙ୍କ ଏହି ବୟାନରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟାଇଗର୍ ନିଜ କାମକୁ ମହତ୍ତ୍ୱ ଦେବେ । ବିବାହକୁ ନେଇ ଶୀଘ୍ରତା କରିବେ ନାହିଁ ।

ଟାଇଗରଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଅଟନ୍ତି ଦିଶା ପଟାନୀ

ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଟାଇଗର୍ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାମ ଦିଶା ପଟାନୀ ଅଟେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଥର ନଜର ଆସନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ୍ ପୁରୁଣା ଅଟେ କିମ୍ବା ଏପରି କହିପାରିବା ଯେ କିଛି ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *