୧୯ ବର୍ଷୀୟ ସୁନ୍ଦର ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଆକର୍ଷିତ ହେଲେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ କଲେ ସୁପାରିଶ !

୧୯ ବର୍ଷୀୟ ସୁନ୍ଦର ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଆକର୍ଷିତ ହେଲେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ କଲେ ସୁପାରିଶ !

ବଲିଉଡରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଆସିପାରେ । ଏଠାରେ କୌଣସି ବନ୍ଧନ କିମ୍ବା କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ, ଏହିପରି ଭାବେ ସମସ୍ତେ ଏଠାରେ ନିଜ ପାଇଁ ସାଥୀ ଖୋଜନ୍ତି । ଏହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ କେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିକଟତରତା ବଢେ କିମ୍ବା ଦୂରତା ଆସେ । ଯଦିଓ ଏଠାରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ରହିବା ସ୍ୱାଭାବିକ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କ୍ରସ୍ ଏକପାଖିଆ ହୋଇଯାଏ ସେତେବେଳେ ମାମଲା ଟିକେ ଅଜବ ହୋଇଯାଏ । ହଁ ଯଦି କ୍ରସ୍ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥାଏ, ତେବେ ମାମଲାଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏକପାଖିଆ କ୍ରସ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିପଜ୍ଜନକ ଅଟେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ବିଶେଷ ରହିଛି ।

newstrend

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଫିଲ୍ମ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଡ୍ୟାନ୍ସର ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଦେହକୁ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଫିଟ୍ ରଖନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଅକର୍ଶ୍ରିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବାଗୀ-୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ ଯେପରି ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଅଟେ । ଟାଇଗରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

newstrend

ଟାଇଗର ସ୍ରୋଫ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମ ସଫଳ ହୋଇଛି । ଟାଇଗର ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି । ଯଦିଓ ଟାଇଗରଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଟାଇଗରଙ୍କ ହୃଦୟ ୧୯ ବର୍ଷର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେହେତୁ ଝିଅଟି କେବଳ ଟାଇଗରଙ୍କ କ୍ରସ୍ କିମ୍ବା ଟାଇଗର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଟାଇଗର ସେ ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଟାଇଗରଙ୍କ ହୃଦୟ ଚୋରି କରିଥିବା ସେହି ଝିଅଟି କିଏ ।

newstrend

ବାସ୍ତବରେ, ସେହି ଝିଅଟି ଆଉ କିଏ ନୁହେଁ ସେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଅଟନ୍ତି । ହଁ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଡ ପରଦାରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅନନ୍ୟା ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ତାରକା ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ । ଅନନ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ କରନ୍ ଜୋହାରଙ୍କ ବ୍ୟାନରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି । ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଟାଇଗରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଟାଇଗରଙ୍କୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ସେହି ସମସ୍ତ ଗୁଣ ଦେଖାଯାଏ ଯାହା ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କ ପାଖରେ ଥାଏ । ଏହି କାରଣରୁ ଟାଇଗର ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର-୨ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନନ୍ୟା ଟାଇଗରଙ୍କ ନଜରରେ କେତେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦଉଛୁଯେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଟାଇଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୁନିତ୍ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ଅନନ୍ୟା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଏପରି ଭାବରେ ସେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିପାରେ କି ନାହିଁ,ଏହା କେବଳ ସମୟ ହିଁ କହିବ । କିନ୍ତୁ ଟାଇଗର ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଫିଦା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *