ଯଦି ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି, ତେବେ ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ କିଛି ମିନିଟରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ଦେଉଛି ! ବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ…

ଯଦି ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି, ତେବେ ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ କିଛି ମିନିଟରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ଦେଉଛି ! ବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ…

ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହେଉଛି ଯେ, ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ କିଛି ମିନିଟରେ ଦଶ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ଦେବା ବିଷୟରେ କହିଛି । ତାହା ମଧ୍ୟ ସହଜ ମାସିକ କିସ୍ତିରେ । ଏଠାରେ ଉଜିଭନ୍ ସ୍ମଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଯାହାଙ୍କ ତରଫରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ଯେ, କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସହଜ ମାସିକ କିସ୍ତିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଡିଜିଟାଲ୍ ଋଣଦାତା ଏବଂ ଫିନଟେକ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଲୋନ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ସହିତ ଏକ ରଣନୀତିକ ଭାଗିଦାରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ।

୧୫୦ରୁ ଅଧିକ ଏପିଆଇ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ

ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଉଜିଭନ୍ ସ୍ମଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏପିଆଇ (ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମିଂ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍) ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ପଦକ୍ଷେପର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଆସିଛି । ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୫୦ରୁ ଅଧିକ ଏପିଆଇ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଯାହା ଡିଜିଟାଲ୍ ଋଣ, ଡିଜିଟାଲ୍ ଦାଇତ୍ୱ ଏବଂ ଫିନଟେକ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ଟାଇ-ଅପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଲୋନ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସେବାକୁ ବ୍ୟାପକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିକଟରେ ବିସ୍ତାର କରିବାର ଯୁଗ୍ମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହା ଋଣ ଖୋଜୁଥିବା ସେମାନଙ୍କ ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ସହଜ ଏବଂ ଅଧିକ ସୁବିଧାଜନକ କରିବ ।

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

ଏଠାରେ ସୁବିଧା ହେଉଛି ଏହି ସହଭାଗୀତା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଡିଜିଟାଲ୍ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ । ଗ୍ରାହକମାନେ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସହଜରେ କ୍ରେଡିଟ୍ ଉପରେ ଅନୁମୋଦନ ପାଇପାରିବେ । ଲୋନ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାୟ ୩୨,୦୦୦ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ଏହି ତଥ୍ୟକୁ ଯୋଡିଲେ ଉଜିଭନ୍ ସ୍ମଲ୍ ଫାଇନାନ୍ସ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୋନ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସର୍ବାଧିକ ୪୮ ମାସର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ସହିତ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *