ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଲଗାଇଥିଲେ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ !

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଲଗାଇଥିଲେ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ !

ବଲିଉଡ଼ ଜଗତ ଦୂରରୁ ଯେତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ, ସେହି ଦୁନିଆ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କୌଣସି ଭୟଙ୍କର ଜଙ୍ଗଲ ଭଳି ଲାଗୁଛି ଯାହା ଦୂରରୁ ସବୁଜିମାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ତାହା ଭିତରକୁ ଯିବା ସେତିକି ବିପଦଜନକ ଅଟେ । ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ନେପୋଟିଜମକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ ପରିଶ୍ରମ ଓ କାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ କୁଆଡେ ଉଭେଇ ଗଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହିମା ଚୌଧୁରୀ, ଯିଏ ବଲିଉଡ଼ର ବାଦଶାହ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯାହାର ନାମ ‘ପରଦେଶ’ ଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଥିଲା ।

google

ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ମହିମା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ପରେ ମହିମା ଖୁବ୍ କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଲେ । ମହିମା ଚୌଧୁରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ଆସି ଦାବି କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ । ମହିମା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଭାଷ ଘାଇ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ । ପରଦେଶ ମହିମାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ଏବଂ ଯାହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ ସୁଭାଷ ଘାଇ । ମହିମା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଭାଷ ଘାଇ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଚିନ୍ତିତ କରିଦେଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡ଼ର ଦବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଓ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ ।

google
google

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରାଜକୁମାରୀ ସନ୍ତୋଷି ଓ ଡେଭିଡ ଧବନ ମଧ୍ୟ ମହିମାଙ୍କ ସାଥିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ସୁଭାଷ ଘାଇଙ୍କ ଉପରେ ବଡ଼ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇ ମହିମା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜର ସର୍କଲରେ ସମସ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ କହିଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମହିମାଙ୍କୁ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମହିମା କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଚାପ ପକାଯାଉଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କାରଣରୁ କୋର୍ଟ ଯାଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ମୋ ଶୋ ବନ୍ଦ କରିଦେବି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *