‘କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଧାରାବାହିକର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିପାରନ୍ତି ‘ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪’ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି । ଚାଲୁଅଛି ମେକର୍ସଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ତିମ କଥାବାର୍ତ୍ତା !

‘କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଧାରାବାହିକର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିପାରନ୍ତି ‘ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪’ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି । ଚାଲୁଅଛି ମେକର୍ସଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ତିମ କଥାବାର୍ତ୍ତା !

ବନ୍ଧୁଗଣ ଟିଭି ଜଗତର ବିବାଦିତ ଶୋ “ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪”ର ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହିପରି ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଶୋ’ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା କଳାକାର ବା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କ ନାମ ଜାଣିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସୁକ ଅଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସିଜନ୍ ଶୋ’ରେ ୧୬ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଓ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୩ ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଟନ୍ତି ଓ ୩ଟି ସାଧାରଣ ଲୋକ ଅଟନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମେକର୍ସ ସେଲବ୍ସ ଅପ୍ରୋଚ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ତନ୍ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣଙ୍କ ନାମ ସାମନାକୁ ଆସୁଅଛି । “ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪”ର ପ୍ରିମିୟର ୨୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚ୍ୟାନେଲ ଦ୍ୱାରା ଶୋ’ର କିଛି ପ୍ରମୋ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି ।

google
google

ନିକଟରେ କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ ଫେମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୈନା ସିଂହଙ୍କ ନାମ ସାମନାକୁ ଆସୁଅଛି ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲୁଅଛି । ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ନଜର ଆସିଥିବା ନୈନା ସିଂହଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଆସିବା ପୁଷ୍ଟି ହୋଇସାରିଛି । କିଛି ସମୟ ଆଗରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୋ’କୁ ବିଦାୟ କହିଦେଇଛନ୍ତି ଏହା ପରେ ସେ କଲର୍ସର ରିଏଲିଟି ଶୋ’ର ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ସେ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ପୁଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଛି । ଶୋ’ର ଖବର ପେଜ୍ ଦ୍ୱାରା ଏହା ସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛି । ଯଦିଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିମ୍ବା ଟିମ୍ ଦ୍ୱାରା ଏହାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଉକ୍ତି ସାମନାକୁ ଆସିନାହିଁ ।

google
google

“ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪ “ରେ ପ୍ରଥମେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ପିଟ୍ସବିଲା ୧୦ରେ ୨୦୧୭ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ନୈନା ୨୦୧୮ ମସିହାରେ “ଇଣ୍ଡିଆଜ୍ ନେକ୍ସଟ ସୁପରଷ୍ଟାର”ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ରିଏଲିଟି ଶୋ ଅଟେ । ନୈନା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟରେ ରିୟା ମେହରାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶବବିର ଆହଲୁବାଲିୟା ଓ ଶ୍ରୁତି ଝାଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ହଠାତ ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ ରିପ୍ଲେସ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *