ଟିଭିର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କରିଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ‘ଷ୍ଟାଇଲ୍’ରେ ପାଗଳ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି…

ଟିଭିର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କରିଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ‘ଷ୍ଟାଇଲ୍’ରେ ପାଗଳ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି…

ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନୟରେ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଯାଦୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ ଜାରି ରହିଥାଏ । ଯେମିତି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କର ଅଭାବ ନାହିଁ । ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଟିଭିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ବିନ୍ଦାସ୍ ।

ଛୋଟ ପରଦାର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କମିନାହିଁ, ବରଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଆଜି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲରେ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

କୃତିକା କାମରା

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛୋଟ ପରଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତି କାମରାନ୍ “କିତନି ମୋହବତ ହେ” ସିରିଏଲରେ ଆରୋହିଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ “ୟାହାଁ କେ ହମ୍ ସିକନ୍ଦର୍”ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା​​, କିନ୍ତୁ ସେ ସିରିଏଲ୍ କିତନି ମୋହବତ୍ ହେ ଠାରୁ ବହୁ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିଲେ । ‘କୃତିକା ପ୍ୟାର୍ କେ ବନ୍ଧନ’, ‘କିତନି ମୋହବତ୍ ହେ-୨’, ‘କୁଛ ତୋ ଲୋଗ୍ କହେଙ୍ଗେ’, ‘ଏକ୍ ଥି ନାୟିକା’ ଭଳି ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେନ୍

ଛୋଟ ପରଦାର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ନାମ ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆସେ । ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ । ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ “ରାଜା କୋ ରାନୀ ସେ ପ୍ୟାର୍ ହୋ ଗୟା” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ “ଶାକା ଲାକା ବୁମ୍ ବୁମ୍” ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ’ “କସୋଟି ଜିନ୍ଦେଜି କି”ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସିରିଏଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିରିଏଲରେ ସେ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଝିଅ ସ୍ନେହା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍ ଛୋଟ ପରଦାରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ କ୍ୟୁଟନେସରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିରିଏଲ୍ “ଦିଲ୍ ମିଲ୍ ଗଏ”ରେ ରିଦ୍ଧିମା ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଆଜି ବି ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟ୍ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ହଟ୍ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫୋଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମି

ଛୋଟ ପରଦାର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ସିରିଏଲ “ଦିଲ୍ ମିଲ୍ ଗଏ”ରେ ମୁସ୍କାନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏହି ଚରିତ୍ର ସହିତ ବହୁତ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ “ଗୀତ ହୁଇ ସବସେ ପରାଇ”ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ “ମଧୁବାଲା ଏକ ଇଶ୍କ ଏକ ଜୁନୁନ୍”ରେ ମଧୁବାଲା ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ।

ସନାୟା ଇରାନୀ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛୋଟ ପରଦା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନାୟା ଇରାନୀ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ “ଲେଫ୍ଟ ରାଇଟ୍ ଲେଫ୍ଟ”ରେ ସମୀରା ଶ୍ରଫଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ “ରାଧା କି ବେଟିୟା କୁଛ କର୍ ଦିଖାଏଙ୍ଗେ”ରେ କାମ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହି ସିରିଏଲରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ “ମିଲେ ଜବ୍ ହମ୍ ତୁମ୍”ରୁ ପାଇଥିଲେ । ସେ ଏହି ସିରିଏଲରେ ଗୁଞ୍ଜନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସିରିଏଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସନାୟା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ଅନୀତା ହସନଂଦାନୀ

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ହସନଂଦାନୀଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । ସେ ଟିଭିର ଅନେକ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଅନୀତା ସିରିଏଲ୍ “କଭି ସୌତନ୍ କଭି ସହେଲି”ରୁ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଅନୀତା କ୍ୟା ହାଦସା କ୍ୟା ହକିକତ୍, କାବ୍ୟାଞ୍ଜଳି, କୟାମତ୍, କ୍ୟୁଙ୍କି ସାଶ ଭୀ କବି ବହୁ ଥି, କ୍ୟା ଦିଲ୍ ମେ ହେ, ୟେ ହେ ମୋହବତେ, ନାଗିନ୍ ଭଳି ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସମୟ ଗଡିବା ସହିତ ଅନୀତା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ହେବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *