ଆମୀର ଖାନ୍ ସମେତ ଏହି କଳାକାର ମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚ୍ୟାନେଲ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖୋଲିଲେ ମୋର୍ଚ୍ଚା, ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟର ହେଲେ ଦ୍ଵାରସ୍ତ !

ଆମୀର ଖାନ୍ ସମେତ ଏହି କଳାକାର ମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚ୍ୟାନେଲ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖୋଲିଲେ ମୋର୍ଚ୍ଚା, ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟର ହେଲେ ଦ୍ଵାରସ୍ତ !

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ଼ କଳାକାରଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସାଧି ଦିଆଯାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ଼ ଏଶୋସିଏସନ ଦୁଇଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚ୍ୟାନେଲ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟର କବାଟ ବାଡେଇଲେ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲର ନାମ ଖରାପ କରିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ। ଏହି ଏଶୋସିଏସନ ରେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଶାହରୁଖ ଖାଁ, ସଲମାନ ଖାଁ, ଆମୀର ଖାଁ, ଅଜୟ ଦେବଗଣ, କରନ ଜୋହର ଓ ଫରହାନ ଅଖତର ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ଏଶୋସିଏସନ ପକ୍ଷରୁ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଯାଚିକାରେ ବଲିଉଡ଼ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅପମାନଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ କରିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ଏଥିସହ ଯାଚିକାରେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମିଡ଼ିଆ ଟ୍ରାଏଲ ରୋକିବା ମାଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଯାଚିକାରେ ପବ୍ଲିକ ଟିଭି ଓ ତାର ଏଡିଟରଏହି ଚିଫ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ଵାମୀ, ରିପୋର୍ଟର ପ୍ରଦୀପ ଭଣ୍ଡାରୀ, ଟାଇମସ ନାଓ ଓ ତାର ଏଡିଟର ଇନ ଚିଫ ରାହୁଲ ଶିବଶଙ୍କର , ଗ୍ରୁପ ଏଡିଟର ନବିକା କୁମାରଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ ରହିଛି । ଆବେଦନ ପତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଚ୍ୟାନେଲ ଓ ଏହା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲେଟଫର୍ମକୁ ବଲିଉଡ଼ ଓ ଏହାର ସଦସ୍ୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅପମାନଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ କରିବା କିମ୍ବା ପ୍ରକାଶିତ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିବା ଦରକାର ।

ବାସ୍ତବରେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ କିଛି ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ଉପରେ ଲଗାତାର ଏକ ଅଭିଯାନ ଚାଲୁଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ରିୟା ଓ କିଛି ବଲିଉଡ଼ କଳାକାରଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେବେକି ସିବିଆଇ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନାମ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ନେଇ କଳାକାର ମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଜାଣି ଶୁଣି ନାମ ଖରାପ କରୁଛନ୍ତି । ୧୨ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଯାଚିକା ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *