ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଗଲେ ଏହି ଲୋକମାନେ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦରକାର, ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାଧ୍ୟମ ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ଭାରତରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର କେବଳ ନାମ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଅର୍ଜନ କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ବହୁ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼େଇଛନ୍ତି । ଏମାନେ ସେହି ଲୋକ ଯିଏ କି କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିନଥିଲେ କିମ୍ବା କୌଣସି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଦେଖୁ ସେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିର ସମୟରେ ସେ କୌଣସି ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ସେହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାରମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ନଆସି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।

୧) ସୁରେଶ ଏବଂ ରମେଶ

ସୁରେଶ ଏବଂ ରମେଶ, ଏହି ନାମ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଆମେ କହୁଛୁ କ୍ୟାଡବରୀର ବିଜ୍ଞାପନ ବିଷୟରେ, ଯାହାକୁ କେବଳ ପିଲାମାନେ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏବଂ ବୟସ୍କ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସୁରେଶ ଏବଂ ରମେଶଙ୍କ ଯୋଡି ଯାହାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ରାଣା ପ୍ରତାପ ସେଙ୍ଗର ଏବଂ ଗୋଲ୍ଡି ଦୁଗ୍ଗଲ ଅଟେ, ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ଏହି ଯୋଡି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଜ୍ଞାପନ ଜଗତରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ ।

୨) ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟି

ଯେଉଁମାନେ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ଏମଡିଏଚ ମସଲା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଏମଡିଏଚ ମସଲା ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହାର ମାଲିକ ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟି ଜୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ । ହଁ, ଆଜ୍ଞା ଆମେ ସେହି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯିଏକି ଏମଡିଏଚ ମସଲାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ ୯୯ବର୍ଷ ବୟସର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଆଧାରରେ ସେ ତାଙ୍କର ଏମଡିଏଚ ମସଲା କମ୍ପାନୀକୁ ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ଠିଆ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାର ସମାନତାରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କମ୍ପାନୀ ନାହିଁ ।

୩) ସାଶା ଛେତ୍ରୀ

ଆପଣ ହୁଏତ ସାଶା ଛେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଶୁଣି ନଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଏୟାରଟେଲ ଗର୍ଲ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯିଏ ଏୟାରଟେଲର ୪ଜି ବିଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦେଖୁଦେଖୁ କେବଳ ଏୟାରଟେଲ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜର ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟ ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ଯେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଏୟାରଟେଲ୍ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ଜାଣିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖୁଦେଖୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଜଗତରେ ସେ ଆକାଶରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

୪) ୟାମି ଗୌତମ୍

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଫେୟାର ଆଣ୍ଡ ଲଭଲିର ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖିଥିବେ । ସୂଚନା ପାଇଁ, କହିଦଉଛୁ ଯେ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ହଁ, ଆଜ୍ଞା ସେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଆଜିକାଲି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିର ତାରିଖରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ୟାମି ବଡ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦଉଛୁ ଯେ ୟାମି ଗୌତମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଟେଲିଭିଜନ ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*