ଏକାକୀ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କମ ବୟସରୁ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କାହାର ସ୍ୱାମୀ ସ୍ବଦେଶୀ ତ ଆଉ କେତେଜଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଏକାକୀ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କମ ବୟସରୁ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କାହାର ସ୍ୱାମୀ ସ୍ବଦେଶୀ ତ ଆଉ କେତେଜଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଅଟନ୍ତି ।

ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯାହାର କାର୍ଯ୍ୟର ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ କିନ୍ତୁ ଆଦୌ ବିବାହିତା ଭଳି ଜଣାପଡନ୍ତି ନାହିଁ । ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତାରିତ ହୁଅନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ କି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ନିଜର ପରିଚୟକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ରଖିଛନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ । ବିଶେଷ କରି ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ରହିଛି । ଏଥି ସହିତ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀମାନେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ?

ବଲିଉଡ ଅପସରାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଦିତି ରାଓ ହୈଦର ଯିଏ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସତ୍ୟଦୀପଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ ସମୟରେ ଆଦିତି ଏହାକୁ ଗୋପନୀୟ ରଖିଥିଲେ ।

google

ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଦିତିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଝିଅ ମସାବାକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୁରବୀନ ଚାୱଲା ୨୦୧୫ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୨୮ରେ ବିଜେନେସମେନ ଅକ୍ଷୟ ଠାକ୍କରଙ୍କୁ ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅକ୍ଷୟ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜରିଆରେ ହୋଇଥିଲା ।

google

ସୁରବୀନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହେଟ ଷ୍ଟୋରି-୨’ ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡକୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାରାୟଣୀ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ବିଦେଶୀ ପ୍ରେମିକ ଷ୍ଟିବେନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର ଅନେକ ଦିନ ପରେ ସେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ନାରାୟଣୀ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ମୋର ବିବାହକୁ ବାସ୍ତବ ରୂପ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ।

google

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଉଛି ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛି ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛି । ନାରାୟଣୀ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଗତ ଦଶ ବର୍ଷ ହେବ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

୨୦୧୨ ମସିହାରେ ରାଧିକା ଆପ୍ଟେ ବିଦେଶୀ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ବେନେଡିକ୍ଟ ଟେଲରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବର୍ଷେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁନିଆ ଠାରୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ରଖିଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ରାଧିକା କଣ୍ଟେମ୍ପରାରୀ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଥିଲେ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା ।

google

ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରାଧିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଲଣ୍ଡନରେ ରୁହନ୍ତି ।

ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବୋଲ୍ଡ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହି ଗିଲ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତା । ମାହି ଗିଲ୍ ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ମାହି ଏହି କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ ମୋର ପ୍ରଥମ ବିବାହ ସମୟରେ ମୁଁ ସାବାଳକ ହୋଇନଥିଲି ।

google

ଖବର ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାହି ଗୋଆର ଜଣେ ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ମାହି ଗିଲଙ୍କର ଏକ ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅଟି ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମାହି ଅନେକ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ “ଦବଙ୍ଗ” ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *