ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେବାକୁ ଲଜ୍ଜା କରନ୍ତି ନାହିଁ !

ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେବାକୁ ଲଜ୍ଜା କରନ୍ତି ନାହିଁ !

ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ । ହଁ, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଶୀର୍ଷକ ଠିକ ଭାବରେ ପଢ଼ିଛନ୍ତି । ଦୁନିଆରେ ବଲିଉଡ ଜଗତ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛି । ଏହି ବଲିଉଡ ଜଗତ ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଥିବା କଳାକାରମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ବିଷୟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି । ଏହି ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ବିବାହ, ପ୍ରେମ ଏଗୁଡିକ ଛୋଟପିଲାଙ୍କ ବାଲିଘର ଖେଳ ଅଟେ । କେତେବେଳେ କେଉଁ ଅଭିନେତା ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରି ବାସନ୍ତି, କିଛି ସଠିକ କହି ହେବ ନାହିଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ର ଏପରି ୫ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂରେ ଯେକୌଣସି ପରଦାରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ।

୫) ଅମୃତା ଆରୋରା :-

Google

ଅମୃତା ଆରୋରା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସିନେମା ଗ୍ରୁପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇନଥିଲେ ।

୪) ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା :-

Google

ନିକଟରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଓ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ସେ ଆଶିକ୍ ବନାୟା ଆପନେ ଚଳଚିତ୍ର ସହ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶ୍ମୀଙ୍କ ସହ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

୩) ରିୟା ସେନ୍ :-

Google

ରିୟା ସେନ୍ ଆରମ୍ଭରୁ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡରୁ ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେବା ସତ୍ତ୍ବେ ସେ ବଲିଉଡରେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

୨) ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ :-

Google

ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ ଆରମ୍ଭରୁ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ସେ ଖ୍ୱାଶିଶ ଫିଲ୍ମରେ ୧୭ଟି ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ମର୍ଡର ଫିଲ୍ମରେ ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମିଙ୍କ ସହ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇ ସେ ବହୁତ ଫେମସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

୧) ଶେରଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା :-

Google

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ସେ ଟାଇମପାସ୍ ଏବଂ ରେଡ୍, ସ୍ୱାସ୍ତିକ୍ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଶେର୍ଲିନ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଆଜି ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଫ୍ଲପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *