ଏହି ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ପରସ୍ପରର ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ! ଜାଣିଲେ ହୁଏତ ଆପଣ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ଏହି ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ପରସ୍ପରର ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ! ଜାଣିଲେ ହୁଏତ ଆପଣ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ବଲିଉଡ ହେଉଛି ଏପରି ଏକ ମହାକାଶ ଯେଉଁଠି ଅନେକ କଳାକାର ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଅଲଗା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ସଂଶ୍ଲିଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପରର ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି କିମ୍ବା ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଭାଇଭଉଣୀ ମାନିନେଇଛନ୍ତି ।

ସୋନମ୍ କପୁର ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂ

ସୋନମ୍ କପୁର ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ରଣବୀରଙ୍କ ଜେଜେମା ଏବଂ ସୋନମଙ୍କ ଜେଜେମା ଗୋଟିଏ ମାତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ । ତେଣୁ ରଣବୀର ଏବଂ ସୋନମ୍ ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଇମ୍ରାନ୍ ହାସମୀ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ

ଇମ୍ରାନ୍ ହାସମୀ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ହେଉଛନ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ । ଆଲିଆଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ପିତା ଗୋଟିଏ ମାତା ପିତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ।

ଜୋୟା ଅଖତର ଏବଂ ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍

ଫରହାନ୍ ଅଖତର, ଜୋୟା ଅଖତର ଏବଂ ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍, ଫରହା ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ସାଜିଦ୍ ଫରହାଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ଫରହାନ୍ ଅଖତରଙ୍କ ମା’ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ସୋନୁ ସୁଦ

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭାଇ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ଯୋଦ୍ଧା ଆକବର’ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇଭଉଣୀ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇଛି ।

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ

ଅର୍ଜୁନ କପୁର କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଦିନଠାରୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ମାନନ୍ତି ।

ମୋହନିଷ୍ ବହଲ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ୍

ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ମୋହନିଷ୍ ବହଲ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ୍ ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ମୋହନିଷଙ୍କ ମା’ ନୂତନ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ମା’ ତନୁଜା ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କୀୟ

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଭାଣେଜି । ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଭାଇ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ମାମୁଁ ଅଟନ୍ତି ।

କରଣ ଜୋହର୍ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହର୍ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ପରସ୍ପରର ଭାଇ ଅଟନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ କରଣଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପିତା ଭାଇଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ।

ତବୁ ଏବଂ ଶବାନା ଆଜମି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହିରୋଇନ୍ ଶବାନା ଆଜମିଙ୍କ ଝିଆରୀ ଅଟନ୍ତି । ତବୁଙ୍କ ପିତା ଶବାନା ଆଜମିଙ୍କ ଭାଇ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *