ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଟିଭି ଜଗତର ଏହି ୯ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହିପରି କାମ କରି ନିଜ ଘର ଚଳାଉଥିଲେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା…

ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଟିଭି ଜଗତର ଏହି ୯ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହିପରି କାମ କରି ନିଜ ଘର ଚଳାଉଥିଲେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା…

ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଚାକିରି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ସେମାନେ ଅଭିନୟ ପୂର୍ବରୁ କରୁଥିଲେ ।

ସନା ଅମିନ୍ ଶେଖ୍

ନିଜର ଅଭିନୟ ତଥା ଚେହେରାରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍ କରିଥିବା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନା ଅମିନ୍ ଶେଖଙ୍କୁ ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦିନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସନା ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆରଜେ ଥିଲେ ।

ପ୍ରୀତିକା ରାଓ

ପ୍ରୀତିକା ରାଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ ଭଉଣୀ । ଯିଏ ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ପ୍ରୀତିକାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାମ୍ବାଦିକା ଥିଲେ ।

ନିୟା ଶର୍ମା

ଟିଭିର ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିୟା ଶର୍ମା ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ୍ ନାଗିନରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଉପରେ କହିବାକୁ ଯିବା, ତେବେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ସାମ୍ବାଦିକତା ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନୟ ଶିଳ୍ପରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିୟା ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକା ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

କୃତିକା ସେଙ୍ଗର୍

ସିରିଏଲ୍ ‘ପୁନର୍ବିବାହ’ରୁ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତିକା ସେଙ୍ଗର୍ ମଧ୍ୟ ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ୍ ‘କ୍ୟୁଙ୍କି ସାସ୍ ଭି କଭି ବହୁ ଥି’ରେ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । କିନ୍ତୁ, ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କୃତିକା ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞାପନ ଏଜେନ୍ସିରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ଦୀପିକା କକ୍କର୍

ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା କକ୍କର୍ ସିରିଏଲ୍ ‘ସସୁରାଲ୍ ସିମର୍ କା’ଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ୍ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ଦୀପିକାଙ୍କ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ସେ ଜେଟ୍ ଏୟାରୱେଜରେ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ

‘ବଂନୁ ମେ ତେରି ଦୁଲହନ୍’ ଏବଂ ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’ ପରି ବହୁ ସଫଳ ସିରିଏଲରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ ଦହିୟା ଆଜି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଆମେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କାଙ୍କ ବିଗତ ଦିନ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ସେ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରେଡିଓରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ରାଇଫଲ୍ ଏକାଡେମୀରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ହିନା ଖାନ୍

ଟିଭିର ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସଫଳ ସିରିଏଲରେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସିରିଏଲ୍ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲତା ହେ’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍ ଆଜି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କେତେକ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ହିନା ଏକ କଲ୍ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଦରମା ମାସକୁ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଥିଲା ।

ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ

‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦଗି କି-୨’ରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ଆଜି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଆମେ ଗତ ଦିନ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଅଭିନୟକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏରିକା ମଡେଲିଂରେ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମି

ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ‘ମଧୁବାଲା’ଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୃଷ୍ଟୀ ଧାମି ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଆମେ ଅଭିନୟ ପୂର୍ବରୁ କହିବା, ତେବେ ଦୃଷ୍ଟୀ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବଢ଼ାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *