ବଲିଉଡର ୮ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୋରି ଓ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି ! ଦ୍ଵତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦିଅନ୍ତି…

ବଲିଉଡର ୮ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୋରି ଓ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି ! ଦ୍ଵତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦିଅନ୍ତି…

ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଜଗତରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି । ଏଠାରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କୁ କୌଣସି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କିମ୍ବା ସେମାନେ କୌଣସି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିନାହାଁନ୍ତି । ଏହିପରି ମଧ୍ୟ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥାନ୍ତି । ଆପଣମାନେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚୟ ପଢିଥିବେ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି ।

ଗୋରା ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ସମସ୍ତଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ । ବେଳେବେଳେ ସାବନି ରଙ୍ଗ ହେତୁ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମ୍ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯଥା କାଜୋଲ୍, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡ଼ା ନିଜ ଉଜ୍ଜ୍ବଳଯୁକ୍ତ ଚର୍ମ ପାଇଁ ସ୍କିନ୍ ଲାଇଟନିଙ୍ଗ ଚିକିତ୍ସାର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହିପରି ମଧ୍ୟ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ରଙ୍ଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସଫା ଅଟେ । ସେମାନେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଯେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ମେକଅପର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡି ନଥାଏ । ଏହିପରି ବହୁତ କମ୍ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଚର୍ମ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବା ସହିତ ପରିଷ୍କାର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ ।

ଆଜିକାର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣନା କରାଯାଏ ।

କରୀନା କପୂର

ବେଗମ୍ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣନା କରାଯାଏ । ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ କାଗଜ ପରି ଧଳା ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗୋଟିଏ ମଧ୍ୟ ଦାଗ ନାହିଁ ।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ନିକଟ ଅତୀତରେ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ସମ୍ରାଟ୍ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ରଙ୍ଗ କ୍ଷୀର ପରି ଧଳା ଅଟେ ।

ତମନ୍ନା ଭାଟିୟା

ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମିତ ହୋଇଥିବା ତମନ୍ନା ସାଉଥ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ତମନ୍ନା ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ।

ମୋନିକା ବେଦୀ

ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଅବୁ ସାଲେମ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ପୋଲିସ୍ ଧରିବା ହେତୁ ଅବୁ ସାଲେମଙ୍କ ସହିତ ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କାରାଗାରରେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ସଜା ଶେଷ କରିବା ସହିତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଫେରି ସାରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ମୋନିକା ବେଦୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାମିତ ଅଟେ ।

ଜୈକଲୀନ ଫର୍ଣ୍ଣାଂଡିସ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତାଲିକାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ନାମ ହେଉଛନ୍ତି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ସୁନ୍ଦରୀ ଜୈକଲୀନ ଫର୍ଣ୍ଣାଂଡିସ । ଜୈକଲୀନ ଫର୍ଣ୍ଣାଂଡିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ନିଜର କ୍ଷୁଦ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅନେକ ବଡ ବଡ଼ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଜୈକଲୀନ୍ ମଧ୍ୟ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଟେ ।

କରିସ୍ମା କପୂର

କରିସ୍ମା ୯୦ ଦଶକର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । କରୀନାଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କପୂର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ କରିସ୍ମା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ।

କାଟ୍ରିନା କୈଫ

www.hdfinewallpapers.com

କଟରୀନା କୈଫଙ୍କ ନାମ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ରହିଛି । କାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ବଲିଉଡରେ ଏକ ବଡ଼ ବିରତି ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି କାଟ୍ରିନା ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କ୍ଷୀର ପରି ଧଳା ଅଟେ ।

ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ

ନିଜ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଆଜି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ନମ୍ବର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ସେ “ହାଇୱେ”, ‘ଡିୟର ଜିନ୍ଦେଗୀ’, ‘ହମ୍ପ୍ଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲ୍ହନିୟା’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ନିକଟ ଅତୀତରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା “ରାଜୀ” ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଆଲିୟା ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ରଙ୍ଗ କ୍ଷୀର ପରି ଧଳା ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *