ବଲିଉଡର ଏହି ୬ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗର୍ବୀ ଅଟନ୍ତି ! ଏଥିରେ ସଲମାନ୍ ବି ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି…

ବଲିଉଡର ଏହି ୬ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗର୍ବୀ ଅଟନ୍ତି ! ଏଥିରେ ସଲମାନ୍ ବି ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି…

ନିକଟରେ “ବିଗ୍ ବସ୍” ୧୪ ଜିତିଥିବା ରୁବିନା ଦିଲାକଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ଅହଂକାରୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ରୁବିନା ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ସେ ପାପାରାଜିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏମାନେ ଟିକିଏ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଗର୍ବି ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ କାକକର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ୍

ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ୍ ତାଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବାଧ ଭାବରେ କହିବାର ଗୁଣ ଅଛି । ବେଳେବେଳେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ଖୁସି କରନ୍ତି, ତ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେବାକୁ ପଡେ । ଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମସ୍ତ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କଙ୍ଗନା ଲଗାତାର ଭୋଜନ ପାଇଁ ଏୟାର୍ ହୋଷ୍ଟେସ କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖବର ରହିଛି ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରନ୍ତି ।

ମଲ୍ଲିକା ସେରାୱତ

ବଲିଉଡର ହଟ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ । ମଲ୍ଲିକାଙ୍କ ମାମଲା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସହ ଜଡିତ । ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସୁଟ୍ କୁ ଓକେ କରନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ୱାରା କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । ଏଥିସହିତ ମଲ୍ଲିକା ଥରେ ଗୁଲଶାନ୍ ଗ୍ରୋଭର୍, ରାଜପାଲ ଯାଦବ, ଓମ୍ ପୁରୀ ଏବଂ ଜନି ଲିଭର୍ ଭଳି କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ନାଚିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାଟି ଫିଲ୍ମ ବିନ୍ ବୁଲାଇ ବାରାତ ସମୟର ।

ସଲମାନ୍ ଖାନ୍

ଅଭିନେତା ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ରାଗ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଜଣାଶୁଣା । କେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ତା କେତେବେଳେ ବଲିଉଡ କଳକରମାନଙ୍କ ସହ । ଏମିତିକି ସଲମାନ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡି ନାହାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଯେ ଥରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସହ ଫୋଟ ଉଠାଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ । ଏଥି ସହ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଉଠାଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ସଲମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ବଲିଉଡ ଠାରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନାମ କରିଥିବା ସୁନ୍ଦର ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି । ଥରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବିମାନରେ ତାଙ୍କ ସହ-ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ, ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ଫୋନରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ତାହା ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲେ ।

କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍

ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ସୁନ୍ଦର ତଥା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସର୍ବଦା ହେଡଲାଇନରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି । କରୀନା ଯେତେବେଳେ ହିରୋଇନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକରଙ୍କ ଆଗରେ ଏକ ସର୍ତ ରଖିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏ-ଲିଷ୍ଟର ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ । କିନ୍ତୁ କରୀନାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ମାଧୁରୀ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଥିଲେ । କରୀନାଙ୍କ ସର୍ତ ମୁତାବକ ପରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ଅଲଗା ରାସ୍ତା ଦେଖିବାକୁ ପଡିଲା । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କରୀନାଙ୍କ କାରଣରୁ ମଧୁରୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ସୁନ୍ଦର ତଥା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଥରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଏକ ଏନଜିଓର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ଆସିଥିଲେ ଫୋଟ ସେସନ୍ ସମୟରେ ସେ ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଝିଅ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ଏକ ପାଖକୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବିମାନରେ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍

ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଯିଏ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରସଂଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ନଖରା ମଧ୍ୟ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ । ଥରେ ବିମାନରେ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ବାସ୍ତବରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବିମାନରେ ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟ ବିନା ଶୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ, ସେ ତାଙ୍କୁ ଜାଗ୍ରତ କରି ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟ ଲାଗେଇବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏଥିରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସଙ୍କୁ ଅନେକ ଗାଳି କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଭୁଲ୍ ଜାଣିବା ପରେ ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ତାପରେ ମାମଲାଟି ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *