ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମରୁ ମରୁ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏହି ୫ କଳାକାର ! ୪ ନମ୍ବର ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଡାକ୍ତରଖାନା ।

ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମରୁ ମରୁ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏହି ୫ କଳାକାର ! ୪ ନମ୍ବର ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଡାକ୍ତରଖାନା ।

ତାହା କୌଣସି ମଧ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହେଉ ନା କାହିଁକି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି ସଫଳ ହେବାକୁ ଅଛି ତେବେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ ଠିକ ଏହିପରି ହିଁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଆପଣ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ବିପଦଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ବିପଦ ଉଠାଇଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଏହିପରି ହିଁ ୫ ଜଣ ତାରକାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମରୁ ମରୁ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

୧. ଅନିଲ କପୂର:

google

ସର୍ବପ୍ରଥମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୂରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯାହାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ”ରୂପ କି ରାନୀ ଚୋରୋଂ କା ରାଜ୍”ରେ ଗୋଟିଏ ଭୟଙ୍କର ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହେଲିକପ୍ଟରରୁ ଟ୍ରେନରେ ଦଉଡି ଜରିଆରେ ଓହଳି ଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ହେଲିକପ୍ଟରର ପାଇଲଟଙ୍କୁ ଜଣା ନଥିଲା କି ମଝିରେ ବ୍ରିଜ୍ ଆସିଯିବ ।

୨. ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ:

google

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଥରେ ଏହିପରି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ହେତୁ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଆସିଯାଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ କହିରଖୁଛୁ କି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “କୁଲୀ”ରେ ଗୋଟିଏ ଆକ୍ସନ ଦୃଶ୍ୟ ସମୟରେ ସେ ଟେବୁଲକୁ ଯାଇ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ।

୩. ଆମିର ଖାନ୍:

google

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ବଲିଉଡର ଆମିର ଖାନଙ୍କର, ତାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କିଛି ଏହିପରି ହିଁ ହୋଇଛି, ଆଜ୍ଞା ହଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଗୁଲାମ୍”ରେ ବିପଦଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁବାବେଳେ ଜୀବନ ଯାଉ ଯାଉ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ।

୪. ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ:

google

ବଲିଉଡରେ ଏହିପରି ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ଏହିପରି ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଆଜ୍ଞା ହଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଖାକୀ”ରେ ଗୋଟିଏ ଜିପ୍ ସହିତ ଧକ୍କା ହେବା କାରଣରୁ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ସେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହାତ ହୋଇଥିଲେ ।

୫. ଜୋନ୍ ଅବ୍ରାହମ୍:

ବର୍ତ୍ତମାନ କଥା ହେବା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଜୋନ୍ ଅବ୍ରହାମଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଶୂଟ୍ ଆଉଟ୍ ଏଟ୍ ୱଡାଲା”ରେ ଅନିଲ କପୂରଙ୍କୁ ନକଲି ଗୁଳି ପ୍ରାୟ ୪ କିମ୍ବା ୫ ଫୁଟ୍ ଦୂରରୁ ଚଳାଇବାକୁ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅନିଲ କପୂର ଏହି ଗୁଳିକୁ ୧.୫ ଫୁଟ୍ ଦୂରରୁ ହିଁ ଚଳାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜୋନ୍ ଅବ୍ରହାମ୍ ମରୁ ମରୁ ବଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ବଲିଉଡରେ ଏହିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ସାଧାରଣ କଥା ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ବିପଦଜନକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିପଦ ଆସିଯାଇଥାଏ । ତାରକା ମାନେ ନାମ କମାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବାଜି ଲଗାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ, ତେବେ ଯାଇ ସେମାନେ ଏତେ ସଫଳ ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏହା ଯେତେ ସହଜ ଲାଗିଥାଏ ତାହା ସେତେ ହିଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଏବଂ ବିପଦଜନକ ହୋଇଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *