ଆଇ-ଜେଜେମା ହେବା ବୟସରେ ଏହି ୪ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ବିବାହ । ଜଣଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ୬୦ -ବର୍ଷ !

ଆଇ-ଜେଜେମା ହେବା ବୟସରେ ଏହି ୪ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ବିବାହ । ଜଣଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ୬୦ -ବର୍ଷ !

ବଲିଉଡ଼ ଜଗତରେ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସାରିବା ପରେ ହିଁ କଳାକାର ବାହା ହେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ କିଛି କଳାକାରଙ୍କ ବିବାହର ବୟସ ଚାଲିଯାଏ ଏବଂ ବିବାହ ବୟସ ଚାଲିଯିବା ପରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି । ହଁ, ବଲିଉଡ଼ ଜଗତରେ ବିବାହର କୌଣସି ବୟସ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ନାହିଁ, ଯାହା କାରଣରୁ କଳାକାର ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ହିଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଏତିକିନୁହେଁ କିଛି କଳାକାର କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଓ ସାରା ଜୀବନ ଅବିବାହିତ ରୁହନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଏପରି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଜେଜେମା ଓ ଆଇ ହେବା ବୟସରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ଲେଖାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ କଣ ରହିଛି ?

୧. ନିନା ଗୁପ୍ତା

google

ବଲିଉଡ଼ର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିନା ଗୁପ୍ତା ୱେଷ୍ଟେଣ୍ଡିଜ କ୍ରିକେଟର ବିବିୟନ ରିଚାର୍ଡ୍ସଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଡେଟ୍ କଲେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିପାରିନଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ନିନା ଗୁପ୍ତା ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବେକ୍ ମେହରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ନିନା ଗୁପ୍ତା ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ବିବେକ ମେହରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୫୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିଲା ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ଚାଲିଥିଲା ।

୨ . ଉର୍ମିଳା ମାତେଣ୍ଡକର

google

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ନେତା ଉର୍ମିଳା ମାତେଣ୍ଡକର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୋହସିନ ଅଖ୍ତରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିନେଲେ । ବାହାଘର ପରଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉର୍ମିଳା ମାତେଣ୍ଡକରଙ୍କ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ବିତୁଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଓ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି । ଉର୍ମିଳା ମାତେଣ୍ଡକର ଏକ ମୁସଲିମକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଧର୍ମ ନାମରେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ସର୍ବଦା ଏହାର ଉଚିତ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି ।

୩ . ପ୍ରିତୀ ଜିଣ୍ଟା

google

ବଲିଉଡ଼ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଆଇପିଏଲ ଟିମ୍ ପଞ୍ଜାବର ମାଲିକାଣୀ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରୀତି ବଲିଉଡ଼ରେ ଖୁବ୍ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆଇପିଏଲରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଜିନୀ ଗୁଡ଼ଙ୍କୁ ୨୦୧୬ରେ ଗୋପନୀୟ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ୪୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ଥିଲା । ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ନୀଚ ସମୟ ଆସିଛି ଏବଂ ଆଇପିଏଲରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ସିଜନ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିବାଦ ହୋଇନାହିଁ ।

୪ . ସୁହାସିନୀ ମୂଳେ

google

ବଲିଉଡ଼ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁହାସିନୀ ମୂଳେ କେବେମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ନିଜ କାମ ଓ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣି ପାରିଛନ୍ତି । ସୁହାସିନୀ ମୂଳେ ବିବାହ ଆଗରୁ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଅତୁଳ ଗୁଡ଼ଡୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଟି ବିବାହ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୬୦ ବର୍ଷ ଥିଲା । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ସୁହାସିନୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସୋପର୍ଟିଂ କଳାକାର ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *