ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ୩ ଅଭିନେତା ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ! ସେମାନଙ୍କ ଜଣେ ଶିଶୁର ପିତା ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ୩ ଅଭିନେତା ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ! ସେମାନଙ୍କ ଜଣେ ଶିଶୁର ପିତା ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡରେ କଳାକାରମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଲାଇଭ୍-ଇନ୍ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ବହୁତ ଆଗରୁ ରହିଆସିଛି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଲାଇଭ୍-ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ରହିଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଦମ୍ପତି ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ, ନିଜ କିଶୋର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ସୁନ୍ଦର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ରହୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କିଏ କିଏ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ୍

ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ୍, ଯିଏ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ଥିଲେ, ସୁପରମଡେଲ୍ ମେହେର ଜେସିଆ ରାମପାଲଙ୍କୁ ୧୯୯୮ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ମେହେରଙ୍କ ବିବାହ ଦୀର୍ଘ ୨୦ବର୍ଷ ବିତାଇବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ମେହେର୍ ଜେସିଆଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ବଡ ଝିଅ ମାହିକାଙ୍କୁ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସ । ସାନ ଝିଅ ମାୟରାଙ୍କୁ ୧୫ବର୍ଷ । କେତେକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ସୁଜୈନ୍ ଖାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି । ଅର୍ଜୁନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବିଦେଶୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗୌବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡସଙ୍କ ସହ ଲାଇଭ୍-ଇନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଗୌବ୍ରିଏଲାଙ୍କୁ ବିବାହ ନକରି ସେ ଏକ ପୁତ୍ରର ପିତା ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଗତବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଗୌବ୍ରିଏଲା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଗୌବ୍ରିଏଲା ଜଣେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ଫରହାନ୍ ଅଖତର୍

ଜାଭେଦ୍ ଅଖତରଙ୍କ ପୁଅ ଫରହାନ୍ ଅଖତରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଅଧୁନା ଭବାନୀ ସେମାନଙ୍କର ୧୫ବର୍ଷର ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାପରେ ୨୦୧୬ରେ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ । ଅଧୁନାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାପରେ ଫରହାନ୍ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଭିଜେ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଫରହାନ୍ ଏବଂ ଶିବାନୀ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଲାଇଭ୍-ଇନ୍ ରିଲେସନସିପରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଫରହାନ୍ ଏବଂ ଅଧୁନାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ଶାକ୍ୟା ଏବଂ ଶକିରା । ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସ୍କାଏ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ’ ରିଲିଜ୍ ସମୟରେ ଫରହାନ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ କହିବା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା । ତା’ପରେ ଏହା କହିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା । ଫରହାନ୍ ଏବେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଜଡିତ । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଧୁନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍

ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି । ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଅରବାଜଙ୍କ ବିବାହକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଅରବାଜ୍ ଖାନ୍ ଆଜିକାଲି ଇଟାଲୀୟ ମଡେଲ୍ ଜିୟୋର୍ଜିଆ ଆଣ୍ଡ୍ରେନିଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଅରବାଜ୍ ଏବଂ ଜିୟୋର୍ଜିଆ ଏକାଠି ରୁହନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖାନ୍ ପରିବାରର ସମ୍ମତି ପାଇଛି । ଅରବାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ନାମ ଅରହାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ବୟସ ୧୭ବର୍ଷ । ଅରବାଜ ଏବଂ ଜିୟୋର୍ଜିଆଙ୍କ ସହ ଅରହାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅରହାନ୍ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜିୟାର୍ଜିଆଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଅରହାନ୍ ତାଙ୍କ ମା ମଲାଇକା ଆରୋରା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *