‘ଟିଭି’ର ଏହି ୧୦ କଳାକାରଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ସମାନ ! ୩ ନମ୍ବର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପରବିନ୍ ବବିଙ୍କ ପରି..

‘ଟିଭି’ର ଏହି ୧୦ କଳାକାରଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ସମାନ ! ୩ ନମ୍ବର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପରବିନ୍ ବବିଙ୍କ ପରି..

ଦୁନିଆରେ ଆପଣ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଇବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚେହେରା ପରସ୍ପର ସହିତ ସମାନ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ ଯାହାର ଚେହେରା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିସୁଥିବ । ବିଜ୍ଞାନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଦୁନିଆରେ ଏକ ମଣିଷ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ରହିପାରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଫୋଟ ଦେଖାଇବୁ, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚେହେରା ପରସ୍ପର ସହିତ ସମାନ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଛୋଟ ପରଦାରେ ଏପରି କିଛି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମନେ ପଡିଯିବେ ।

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । କରିସ୍ମାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା, ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହିତ ମିସୁଛି ।

ଡିମ୍ପି ଗାଙ୍ଗୁଲି-ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋର୍

ଯଦି ଆପଣ ରାହୁଲ୍ ମହାଜନଙ୍କ ଏକ୍ସ ପତ୍ନୀ ଡିମ୍ପି ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ୟଙ୍ଗ ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋରଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାନ୍ତି । ଲୁକ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଭୟ ଯାଆଁଳା ପରି ମନେହୁଅନ୍ତି ।

ଦୀପଶିଖା-ପରବିନ୍ ବବି

ଦୀପଶିଖା ଛୋଟ ପରଦାରେ ଏବଂ ବଡ ପରଦାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଦୀପଶିଖାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରବିନ୍ ବବିଙ୍କ ଝଲକ୍ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଲୀନା ଜୁମାନି-ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ

ଲୀନା ଜୁମାନି ବର୍ତ୍ତମାନ ସିରିଏଲ୍ ‘କୁମ୍-କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଲୀନା ଲୁକ୍ସରେ ସାଉଥର ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଗୁଞ୍ଜନ୍ ବକ୍ସି-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ଗୁଞ୍ଜନ୍ ବକ୍ସି ଛୋଟ ପରଦାର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ସେ ଲୁକ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପରି ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଶବବିର୍ ଅହଲୁୱାଲିଆ-ରାଣା ଡ଼ଗୁବାତୀ

ଯଦି ‘ବାହୁବଲୀ’ର ଭଲ୍ଲାଦେବଙ୍କୁ ବଦଳାଯାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତା ଛୋଟ ପରଦାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଲୁକ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶବବୀର୍ ଅହଲୁୱାଲିଆ ଠିକ୍ ରାଣା ଡ଼ଗୁବାତୀଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଗୌତମ୍ ଗୁଲାଟି-ବରୁଣ ଧାୱନ୍

‘ବିଗ୍-ବସ୍’ ବିଜେତା ଗୌତମ୍ ଗୁଲାଟି ଏବଂ ବରୁଣ ଧାୱନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମାନ । ଉଭୟଙ୍କ ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମାନ ।

ପୂଜା ଗୌର୍-ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍

ସିରିଏଲ୍ ‘ପ୍ରତିଜ୍ଞା’ରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପୂଜା ଗୌରଙ୍କ ଚେହେରା ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ସୁନ୍ଦରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମାନ ।

ସାରା ଖାନ୍-ରିୟା ସେନ୍

ସିରିଏଲ୍ ‘ବିଦାୟି’ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାରା ଖାନଙ୍କ ରୂପ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ସେନଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ।

କରିସ୍ମା କୋଟାକ୍-ନର୍ଗିସ୍ ଫାକ୍ରି

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ୍ କରିସ୍ମା କୋଟାକଙ୍କ ରୂପ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନର୍ଗିସ୍ ଫାକ୍ରିଙ୍କ ସହିତ ମିସେ । ଏହି ଫୋଟ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା କହିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *