ଟିଭିର ଏହି ୧୦ ଜଣ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗ୍ଲେମର୍ସ ଶାଶୁର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ନମ୍ବର ୭ରେ ଥିବା ଶାଶୂ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହଟ୍ !

ଟିଭିର ଏହି ୧୦ ଜଣ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗ୍ଲେମର୍ସ ଶାଶୁର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ନମ୍ବର ୭ରେ ଥିବା ଶାଶୂ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହଟ୍ !

ଗ୍ଲେମର୍ସ ଟିଭି ଜଗତର ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରହିଥାଏ ଯାହାକୁ ଗ୍ଲେମର ହିଁ ଚଳାଇ ଥାନ୍ତି । ସବୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅବିନେତ୍ରୀମାନେ ଏଠାରେ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି, ତାହାର ଅନୁଭୂତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଇଫ ହୋଇଥାଏ । ଏହି କାରଣ ଅଟେ ଯେ ସିରିଏଲ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଚରିତ୍ରକୁ କମ୍ ବୟସର କଲକାର ମାନେ ତୁଲାଇ ଥାନ୍ତି । ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ଟିଭିର ବୋହୂ ହେବାର ଅଧିକ ସମୟ ହୋଇନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୂ ଅବତାରରେ ଦେଖାଯାଇଛି । ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିଭି ଜଗତର ସେହିଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଲତା ସଭରୱାଲ :-

newstrend

ଲତା ସଭରୱାଲ ଟିଭି ଜଗତର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ ଟିଭି ସିରିଏଲ ରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରାୟ ବୋହୂ ଚରିତ୍ରରେ ହିଁ ନଜର ଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲତା ସଭରୱାଲଙ୍କୁ ଶାଶୂର ଭୂମିକା ତୁଲାଉ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଟିଭି ସିରିଏଲର ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହେଲାତା ହେ ପରେ ଲତା ସଭରୱାଲଙ୍କୁ ସିରିଏଲ ୟେ ରିସ୍ତେ ହେ ପ୍ୟାର୍ କେ ରେ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ।

ବୈଷ୍ଣବୀ ମହନ୍ତ :-

newstrend

ବ୍ୟଷ୍ଣବୀ ମହନ୍ତଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟିଭି ଜଗତରେ ଦେଖା ଯାଉଅଛି । ଯଦି ଆପଣ ଶକ୍ତିମାନ ସିରିଏଲ ଦେଖିଥିବେ ସେଥିରେ ବୈଷ୍ଣବୀ ମହନ୍ତଙ୍କୁ ଗୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେହି ବୈଷ୍ଣବୀ ମହନ୍ତଙ୍କୁ ଆଜିକାଲି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଟସନ ଏ ଇସ୍କ, ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ଏବଂ ଦିଲ୍ ସେ ଦିଲ୍ ତକ୍ ସିରିଏଲରେ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ମେଘନା ମାଲିକ :-

newstrend

ଟିଭି ଧରବାହିକରେ ମେଘନା ମାଲିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ନାମ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପ୍ରତିଭାର ଦମରେ ବଡ଼ ନାମ କମେଇଛନ୍ତି । ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଉପାୟରେ ସେ ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିରିଏଲରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଆମ୍ମା ଜୀ ନାମରେ ଜଣା ଯାଏ । ଏହି ଆମ୍ମା ଜୀ ପୁରା ଗାଁରେ ରାଜ୍ କରୁଥିବାର ଏହି ସିରିଏଲରେ ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ନାରାୟଣୀ ଶାସ୍ତ୍ରୀ :-

newstrend

ଟିଭି ଜଗତରେ ବିଶିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାରାୟଣୀ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆପଣ କ୍ୟୁ କି ଶାଶ୍ ଭି କଭୀ ବହୁ ଥୀ ଏବଂ କୁସୁମ୍ ସିରିଏଲରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ରିସ୍ତୋ କା ଚକ୍ରଭ୍ୟୁ ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ।

ତୋରଲ ରାସପୁତ୍ର :-

newstrend

ଟିଭି ସିରିଏଲ ବାଳିକା ବଧୂ ଟିଭି ଜଗତରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଏହି ସିରିଏଲକୁ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକ ଦେଖୁଥିଲେ । ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତୋରଲ ରାସପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଏହି ସିରିଏଲରେ ଆନନ୍ଦୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ତୋରଲ ରାସପୁତ୍ର ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ।

ପାରୁଲ ଚୌହାନ :-

newstrend

‘ ସପନା ବାବୁଲ କା : ବିଦାୟୀ ‘ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ଅଟେ । ଏହି ସିରିଏଲରେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାରୁଲ ଚୌହାନ ରାଗିଣୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ପାରୁଲ ଚୌହାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭି ଜଗତର ଶାଶୂ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସିରିଏଲ ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହେଲାତା ହେରେ ପାରୁଲ ଚୌହାନଙ୍କୁ ନାୟରାଙ୍କ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ । ଏହି ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

ଉର୍ବଶୀ ଢୋଲକିୟା :-

newstrend

ଉର୍ବଶୀ ଢୋଲକିୟା ଟିଭି ଜଗତରେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ କୋମୋଲିକା ଭୂମିକାରେ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମୁଁହରୁ କୋମୋଲିକା ନାମ ହିଁ ବାହାରିବ । ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ସେ କୋମୋଲିକାର ଭୂମିକା ତୁଲାଇଥିଲେ ସେହିପରି ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭି ଜଗତରେ ଶାଶୂ ଭୂମିକାକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଢଙ୍ଗରେ ତୁଲାଉଛନ୍ତି । ଟିଭି ସିରିଏଲ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତାରେ ଆପଣ ଉର୍ବଶୀ ଢୋଲକିୟାଙ୍କୁ ଚାଲାକ୍ ଶାଶୁ ମାଁଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିଥିବେ ।

ରକ୍ସନ୍ଦା ଖାନ୍ :-

newstrend

ଟିଭି ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ କ୍ୟୁ କି ଶାସ୍ ଭି କଭୀ ବୋହୂ ଥି ଧାରାବାହିକରେ ରକ୍ସନ୍ଦା ଖାନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ରକ୍ସନ୍ଦା ଖାନ୍ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି । ଟିଭି ସିରିଏଲ ନାଗୀନ ୩ ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମରାକ୍ଷସରେ ରକ୍ସନ୍ଦା ଖାନଙ୍କୁ ଗ୍ଲେମର ଶାଶୂ ଭାବରେ ଦେଖା ଯାଇଛି ।

ସ୍ମିତା ବଂସଲ :-

newstrend

ଟିଭି ସିରିଏଲ କହାନୀ ଘର ଘର କୀ ଧାରାବାହିକରେ ନିବେଦିତା ଅଗ୍ରୱାଲ ଅର୍ଥାତ ସ୍ମିତା ବଂସଲ ବୋହୂ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସ୍ମିତା ବଂସଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାଶୂ ଭୂମିକାରେ ଖୁବ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଟିଭି ସିରିଏଲ ବାଳିକା ବଧୂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଯାଦୁ ହେ ଜିନ୍ନ କା ଧାରାବାହିକରେ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *