ଏହି ୧୦ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି ମଧୁର ବନ୍ଧୁତ୍ଵର ସମ୍ପର୍କ, ନମ୍ବର ୫କୁ ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ପରସ୍ପରର ଶତ୍ରୁ !

ଟିଭି ଜଗତରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ କେବେ ଏକା ସହିତ ନଜର ଆସନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ଏହିପରି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ଦେବୋଲିନା ଭଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରୂଚା ହାସବ୍ନିସ୍

bollywoodpapa

ଟିଭି ଜଗତର ଚ୍ୟାନେଲ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିୟା ରେ’ ଦେବରାନୀ ଜିଠାନୀର ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରୂଚା ହସବ୍ନିସ୍ ଦୁହିଁଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ପ୍ରାୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା । ଶୋ’ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦୁହେଁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ।

ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀ ଏବଂ ସନାୟା ଈରାନୀ

bollywoodpapa

ଟିଭି ଜଗତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀ ଏବଂ ସନାୟା ଈରାନୀ ଅନେକ ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇଜଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଶୋ’ରେ ଏକାସହିତ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ରହିଛି । ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ପାର୍ଟି କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ।

ମୌନୀ ରାୟ ଏବଂ ସୃତି ଝା

bollywoodpapa

ଟିଭି ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌନୀ ରାୟ ଏବେ ଫିଲ୍ମରେ ଆକ୍ଟିଭ ରହନ୍ତି ପୁଣି ସୃତି ଝା ଯେ କି ଶୋ କୁମ୍ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକା ତୁଲାଉଛନ୍ତି, ଏହି ଦୁଇଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିଁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରାୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ସମୟ ବାହାର କରିଥାନ୍ତି ।

ଜନ୍ନତ ଜୁବୈର ଏବଂ ଅଲୀଶା ପଂୱାର

bollywoodpapa

ଟିଭି ଜଗତର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜନ୍ନତ ଜୁବୈର ରହମାନୀ ଏବଂ ଅଲିଶା ପଂୱାର ଏହି ଦୁଇଜଣ ଟିଭି ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଅଛି ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ।

ଅନୀତା ହସନନ୍ଦାନୀ ଏବଂ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ

bollywoodpapa

ଟିଭି ଜଗତର ନାଗୀନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ହସନନ୍ଦାନୀ ଏବଂ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଷ୍ଟାରପ୍ଲସର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେଁ ରେ’ ଦେଖାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅନୀତା ଦିବ୍ୟାଙ୍କାଙ୍କର ବହୁତ ବଡ଼ ଶତ୍ରୁ ଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଏପରି ଲାଗିଥାଏ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ଥିବ କିନ୍ତୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଦୁଇଜଣ ରିୟେଲ ଲାଇଫରେ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*