ନୋରା ଫତେହି ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ଜିତିଲା

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ବଲିଉଡର ଦିଲବର ଗାର୍ଲ ଅର୍ଥାତ ନୋରା ଫତେହି ନିଜ ନୃତ୍ୟ ଆଧାରରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ଦିଲବର ଗାର୍ଲ ଟାଇଟଲ ପଛରେ ତାଙ୍କର ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ରହିଛି, ଯାହା ବାଟଲା ହାଉସରେ ଥିଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ତାଙ୍କର ହଟ୍ ଲୁକ୍ସ ଏବଂ ଦମଦାର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରତିଭାର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୋରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ଏକକ ଗୀତରେ ନୋରା ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୋରାଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କର ଦମଦାର୍ ଲୁକ୍ସ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ । ଏହା ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା ବହୁତ ପୁରୁଣା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏହା ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଭିଡିଓଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଉଭୟ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ନୋରାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରହିଛି । ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଦୁହେଁ କୌଣସି ମଞ୍ଚରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରୁନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ଏକ ହୋଟେଲରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଫ୍ରେକି ଡ୍ୟାନ୍ସ ନାମକ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ।

ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫାଷ୍ଟ କ୍ଲାସ ନାମକ ଏକ ଗୀତ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବାଜୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ନୋରା ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ନୋରା ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ପଛରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି । ତାପରେ ଭିଡିଓକୁ ଟିକିଏ ଆଗକୁ କଲେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ନାଚିବା ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି, ଯାହାପରେ ନୋରା ଅଣ୍ଟା ହଲେଇ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କୁ ନାଚିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କର ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରେ ମଜା କରିବାର ଏକ ଭିଡିଓର ରୂପ ନେଇ ନେଇଛି ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନୋରା ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟତଃ ୫୬ ହଜାର ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କଥା କହିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏଥିରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟତଃ ୬-୮ ହଜାର ସେୟାର ମଧ୍ୟ ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓଟି ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ତଳେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାପସନ ଦିଆଯାଇଛି, ଆପଣ କାହା ସହିତ ଅଛନ୍ତି ନୋରା କିମ୍ବା ଶ୍ରଦ୍ଧା ? ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*