ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସିମ୍ପାଜିଟି ପତ୍ନୀକୁ ଦେଲା ଚୁମ୍ବନ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତା’ପରେ କ’ଣ ହେଲା…

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସିମ୍ପାଜିଟି ପତ୍ନୀକୁ ଦେଲା ଚୁମ୍ବନ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତା’ପରେ କ’ଣ ହେଲା…

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ । ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ କମେଡି ସହିତ ଜଡିତ । ତା’ପରେ ଯଦି ଏହି କମେଡି ଭିଡିଓରେ ପଶୁଟି ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ମଜା ଲାଗିଥାଏ । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ, ଏକ ଭାରତୀୟ ପରିବାର ଏକ ଶିମ୍ପାଜି ସହିତ ଫୋଟ ଉଠାଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଶିମ୍ପାଜି ଏପରି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଉଛି ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପୁଅ ଶିମ୍ପାଜି ସହିତ ଫୋଟ କ୍ଲିକ୍ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଫୋଟ ସାଧାରଣ ଉପାୟରେ କ୍ଲିକ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଏକାକୀ ଶିମ୍ପାଜି ସହିତ ଫୋଟ ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯେତେବେଳେ ଶିମ୍ପାଜି ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖୁଛି, ସେ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଛି । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ କଏଦ୍ ହୋଇଛି । ଯେତେବେଳେ ଶିମ୍ପାଜି ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଛି ସେତେବେଳେ ମହିଳା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ମାଙ୍କଡ଼ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପୁରା ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି । ଯେପରି ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ।’ ତେଣୁ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଏହି ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ବଡ ଚାଲାକ୍ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଚାଲିଯିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ଖେଳ ଖେଳିଦେଲା ।’ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆହୁରି ଅନେକ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହା ପ୍ରଥମଥର ନୁହେଁ ଯେ ଏହିପରି ଭିଡିଓ ଦେଖାଯାଉଛି । ଅତୀତରେ ଶିମ୍ପାଞ୍ଜିର ମହିଳାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ ଅଧିକାଂଶ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏଥର ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାରତରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *