‘କୁମ୍-କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଫେମ୍ ଶବୀର୍ ଓ କାଞ୍ଚିଙ୍କ ଘର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଘରର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟଗୁଡିକ…

‘କୁମ୍-କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ ଫେମ୍ ଶବୀର୍ ଓ କାଞ୍ଚିଙ୍କ ଘର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ! ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଘରର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟଗୁଡିକ…

ଛୋଟ ପରଦାର ପାୱାର କପଲର ସୂଚୀ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଶବୀର୍ ଅହଲୁବାଲିୟା ଓ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ସ୍ତ୍ରୀ କାଞ୍ଚି କୋଲଙ୍କ ବିନା ଏହି ସୂଚୀ ଅଧା ଅଛି । ବାସ୍ତବରେ ଶବୀର୍ ଟିଭି ଜଗତର ମୋଷ୍ଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଓ ଡିଜାୟରେବଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି, ତେବେ କାଞ୍ଚି ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୂଚୀରେ ସାମିଲ୍ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୪ ରେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପୁଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେବା ପରେ କାଞ୍ଚି ଅଭିନୟରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ପରିବାରର ଦେଖାଶୁଣା କରୁଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ କାଞ୍ଚି ଓ ଶବୀରଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୧ରେ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ହେପ୍ପୀ କପଲଙ୍କ ଦୁଇଟି ପୁଅ ଅଛନ୍ତି ଯାହାର ନାମ ଅଜାୟ ଓ ଇବାର ଅଟେ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ନିଜ ଛୋଟ ପରିବାର ସହିତ ଶବୀର୍ ମୁମ୍ବାଇର ସବୁଠାରୁ ପଶ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଶବୀର ଟିଭିର ଏକ ବଡ଼ କାଲକାର ଅଟନ୍ତି, ସେ ଅନେକଗୁଡିଏ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମସରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବଡ଼ ଓ ଲେବିଶ୍ ଘର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ସମାନତା ରହିଛି ।

ସେପଟେ ଶବୀର୍ କାଞ୍ଚିଙ୍କ ଘର ଭିତରୁ ଖୁବ୍ ଅଲଗା ଦେଖାଯାନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଘରର କବାଟ ଓ ଅଧିକାଂଶ ବୁଡେନ୍ ଫର୍ନିଚର ଧଳା ରଙ୍ଗର ଅଛି । ଯେବେକି ସୋଫା ଗାଢ଼ ମାଠିଆ ରଙ୍ଗ ରଖିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରେ ବୁଡେନ୍ ଫ୍ଲୋରିଂ ହୋଇଛି ଯାହାର ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଅଲଗା ଦେଖାଯାଏ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଲିଭିଂ ରୁମ୍ ଖୁବ୍ ବଡ଼ ଓ ସ୍ପେସିୟସ୍ ତିଆରି ହୋଇଛି, ନିଜ ଲିଭିଂ ରୁମରେ ସେ ଅଧିକ ଭିଡ଼ ବଦଳରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଜିନିଷପତ୍ର ରଖିଛନ୍ତି, କାରଣ ଦୁହେଁ ଛୋଟ ଛୋଟ ଚ୍ୟାମ୍ପିୟନ୍ସକୁ ଖେଳିବା ଓ ଦୁଷ୍ଟାମି କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ମିଳି ପାରୁ ।

ବାସ୍ତବରେ ଲିଭିଂ ରୁମରେ ଶବୀରକୁ ମିଳୁଥିବା ସମସ୍ତ ଟ୍ରଫି ମଧ୍ୟ ସଜେଇ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଘରର ଲିଭିଂ ରୁମ୍ ଓ ଡାଇନିଂ ଏରିଆରେ ସେ ଅନେକ ବଡ଼ ଓ ଭଲ ଭଲ ଝୁମର ଲଗେଇ ରଖିଛନ୍ତି । ଘରର କାନ୍ଥକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଚିତ୍ରିତ ଓ ଶୋ’ପିସ୍ ରେ ସଜା ଯାଇଥିଲା ।

ଯଦିଓ ଘରର କିଛି ଅଂଶରେ ରକ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ୱାଲ୍ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ଏବଂ ସେତେବେଳେ ତ ପାର୍ଟିରେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କାଞ୍ଚି ଏଠାରେ ଛିଡା ହୋଇ ନିଜ ଫୋଟ ଉଠାଇବା ଭୁଲି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଏବଂ ଏହା ଅଟେ କାଞ୍ଚିଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ୍, ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ କାଞ୍ଚିଙ୍କୁ ନିଜ ଫୋଟ କ୍ଲିକ୍ କରିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଘରର ଏକ ଅଂଶରେ ସେ ନିଜ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲେଜନ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଅଜାୟ ଓ ଇବାରଙ୍କ ସମସ୍ତ ଖେଳଣା ରହେ, ଏବଂ ଏ ଦୁହେଁ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ମଜା କରନ୍ତି ।

ସେପଟେ ବାଲକନୀ ଏରିଆଙ୍କୁ ସେ ସବୁଜ ଶ୍ୟାମଳ ଇଣ୍ଟିରିୟର ପ୍ଲାଣ୍ଟସ୍ ସଜେଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ କ୍ରିସମସ୍ ସୁଯୋଗରେ ଶବୀର୍ ଓ କାଞ୍ଚି ନିଜ ଘରେ ଏକ ବଡ଼ କ୍ରିସମସ୍ ଟ୍ରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲଗାନ୍ତି । ଯାହା ଆଖପାଖରେ ସେ ସମସ୍ତ ଉପହାର ରଖିଥାନ୍ତି ଯାହା ଶବୀରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଦିଅନ୍ତି ।

ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ମନ୍ଦିର, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଶବୀର୍ ନିଜ ଘରେ ବିଶେଷ ଭାବେ ସେହି ଉପହାରକୁ ସଜେଇ ରଖିଛନ୍ତି ଯାହା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସାରିତ ତାଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସୁଯୋଗରେ ତାଙ୍କୁ ପଠାନ୍ତି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ପୋର୍ଟରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *