କ୍ଷୀର ପିଉଥିବା ଶିଶୁକୁ ଧରି ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ ମହିଳା ଟ୍ରାଫିକ କର୍ମଚାରୀ ! ଲୋକମାନେ ପଚାରିଥିଲେ- ଏହା କିପ୍ରକାର ନ୍ୟାୟ…

କ୍ଷୀର ପିଉଥିବା ଶିଶୁକୁ ଧରି ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ ମହିଳା ଟ୍ରାଫିକ କର୍ମଚାରୀ ! ଲୋକମାନେ ପଚାରିଥିଲେ- ଏହା କିପ୍ରକାର ନ୍ୟାୟ…

ଅତୀତରେ ଅନେକ ଉତ୍ସାହୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଯଥେଷ୍ଟ ହେଡଲାଇନର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛି । ଏଥିରେ ଅନେକ ଡାକ୍ତର, ବହୁ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ, ଅନେକ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ସେମାନଙ୍କର କର୍ମ ପ୍ରତିପାଦନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ନିକଟରେ ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ କୋଳରେ ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ଅଛି । ସେ ନିଜ ପିଲା ସହିତ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗ ସହିତ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ମହିଳା ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି ।

କେହି ତାଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଛନ୍ତି- ଏହା କି ପ୍ରକାର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ? ତାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ଅନେକ ଲୋକ ଏପରିକି ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ନିଜ ପିଲାକୁ କୋଳରେ ଧରି କାହିଁକି ଡ୍ୟୁଟି କରୁଛନ୍ତି ?

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଖବର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସକାଳ ୮ରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ରହିବା କଥା, କିନ୍ତୁ ସେ ସେଠାରେ ମିଳି ନଥିଲେ । ଡ୍ୟୁଟିରେ ନ ଆସିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଡ୍ୟୁଟିରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସିନିୟରମାନଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ପିଲା ସହ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଆଜିକାଲି ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *