୫ ମାସ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଏକାକୀ ଶୋଇଛି ! ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି !

୫ ମାସ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଏକାକୀ ଶୋଇଛି ! ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି !

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତର ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହେଉଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରଥାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ସନ୍ନି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନିକଟରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “୫ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଅଛି । ଏବଂ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର କି ମୁଁ ୩୦ ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ମୋ ବିଛଣା ଉପରେ ଡେଉଁଛି । ମୋର ଖୁସିର କୌଣସି ଠିକଣା ନାହିଁ” । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଖବର ଲେଖିବା ଭିତରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ।

ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ମଧ୍ୟ । ସନ୍ନି ଏଥିରେ ପିଲାଙ୍କ ପରି ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସନ୍ନି ‘ବାଥ୍-ରବ୍’ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ, ସେ ଏକ ମିରର୍ ସେଲଫି ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଜୋରରେ ବେଡ୍ ଉପରେ ଡେଇଁବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ନିଜ ଏକାକୀ ସମୟ କୁ ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ କି, ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ଏକଦା ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ବଡ ନାମ ଥିଲା । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସେ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ପରେ ସେ ଏହି ଅନ୍ଧକାର ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ ।

୨୦୧୨ ମସିହାରେ ସନି ଲିଓନ୍ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଜିସମ୍ ୨” ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଖିରେ ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୮ ବର୍ଷର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତଥା ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆକ୍ସନ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଅନାମିକା’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ବିକ୍ରମ୍ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୟଙ୍କର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘କୋକା କୋଲା’, ‘ରେଙ୍ଗେଲା’ ଏବଂ ‘ବୀର ମାଦବୀ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *