ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଚାଲୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ! ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି, ସମସ୍ତେ ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଚାଲୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ! ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି, ସମସ୍ତେ ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ପରସ୍ପର ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସବୁ ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଲାଗିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦିଏ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡେ । ଦୀପିକା, ପ୍ରିୟଙ୍କା, କରୀନା ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଭଳି ହିରୋଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ବାଦ୍ ପାଇ ନାହାନ୍ତି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍

ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ହଟ୍ ଅଦାରେ ପାଗଳ କରୁଥିବା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଥରେ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଟପ୍-ରେ ଏୟାରପୋଷ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନସ୍ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପାଇଁ ବଲିଉଡ଼ରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାଶୁଣା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଓପ୍ସ ମୋମେଣ୍ଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଥରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର୍ ମଧ୍ୟ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଇଥିଲା ।

କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍

କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଥର ଓଲଟା ପଡିଛି । ଥରେ କରୀନା କପୁର୍ ଖାନ୍ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ଧମାଲ୍ ଥିଲେ । ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ତାଙ୍କ ଉପରୁ ହଟିନଥିଲା ।

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍

ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଅତୀତରେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ମଧ୍ୟ ଥରେ ଓପ୍ପ ମୋମେଣ୍ଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ସେ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଦୁଃଖୀ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସମୟରେ ନିଜ ପୋଷାକକୁ ବାରମ୍ବାର ଠିକ୍ କରୁଥିଲେ ।

ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତ

ବଲିଉଡରେ ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱତଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣେ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ରହିଆସିଛି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ମଲ୍ଲିକା ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ବିଦେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା

ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ୟ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ । ସେ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧି ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅବସ୍ଥାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ବିମାନବନ୍ଦର ବାହାରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ଅନେକ ଥର ବୋଲ୍ଡ ପୋଷାକରେ ନିଜର ଜଲୱା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ଜରିନ୍ ଖାନ୍

ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସ୍ ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ କଳା ଟ୍ରାନ୍ସପେରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଦିନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ।

ସନ୍ନି ଲିଓନି

ନିକଟରେ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କୁ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ମାନ୍ୟତା ମିଳିଛି ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଆଡ଼ଲଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *