ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଥମେ ପୋଷ୍ୟ ଭାବେ ଶିଶୁକୁ ଲାଳନପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ ! ନିଜେ ଏକ ସନ୍ତାନର ମାଁ ହେବା ପରେ ସେହି ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ…

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଥମେ ପୋଷ୍ୟ ଭାବେ ଶିଶୁକୁ ଲାଳନପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ ! ନିଜେ ଏକ ସନ୍ତାନର ମାଁ ହେବା ପରେ ସେହି ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ…

ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହି ବୀଜ୍ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜୟ ଭାନୁଶାଳୀଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲେଟ୍ ଫର୍ମରେ ଅନେକ କିଛି କୁହାଯାଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିଲେ ଯେ ଏହି କପଲ୍ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ରେ ଏକ ଝିଅର ମାତାପିତା ହେବା ଫଳରେ ନିଜ ପୋଷ୍ୟ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଶିଶୁ ରାଜବୀର୍ ଓ ଖୁସିଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଏଥିପାଇଁ ଉଠୁଥିଲା, କାରଣ ସେ ନିକଟରେ ଏୟାର୍ ପୋର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଝିଅ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଏ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ୟ ପୁତ୍ର କନ୍ୟା ନଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏତେ ସବୁକିଛି ହେବାପରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ମାହି ଓ ଜୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଇମୋସନାଲ୍ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସମସ୍ତ କଥା କହିଛନ୍ତି । ନିଜର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଜୟ ଓ ମାହିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲର୍ସମାନେ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ । ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତିନୋଟି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦେଖାଶୁଣା ଭଲ ଭାବରେ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ମାହି ଓ ଜୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଅନେକ କିଛି କହୁଛନ୍ତି, ବହୁତ ଲୋକ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି, ବହୁତ କିଛି ଲେଖୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା କିଛି ସତ ନୁହେଁ । ହଁ ଆମେ ମାତାପିତା ଅଟୁ, ଫଷ୍ଟର୍ ପେରେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଟୁ । ତାହା ଆମ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଶୀର୍ବାଦ ଭଳି ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଆସିବା ଖୁସି ଓ ରାଜବୀରଙ୍କ ପାଇଁ ଆମ ଭାବନା ପୂର୍ବ ଭଳି ଅଛି ।

ଏଥିସହିତ ମାହି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ଖୁସି ଆମ ଜୀବନକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ଆମକୁ ମାତାପିତା ହେବାର ସୁଖ ମିଳିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣୁ ଯେ ଖୁସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଓ ପ୍ରଥମ ଅଧିକାରଙ୍କ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ଅଟେ । ଦୁଇଟି ଶିଶୁଙ୍କ ଖୁସି ଓ ରାଜବୀରଙ୍କ ମାତାପିତା ଚାହଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁମାନେ ମୁମ୍ବାଇରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ଜନ୍ମସ୍ଥଳୀ ନିଜ ଜେଜେବାପା ଓ ଜେଜେମା ଓ ପରିବାର ନିକଟକୁ ଫେରିଯାନ୍ତୁ ।

ସେ ଆଗକୁ ଚିଠିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମକୁ ଲାଗେ ଯେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଶିଶୁ ପାଇଁ ନିଜ ମାତାପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ଭାବିପାରେ ନାହିଁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯାହାର ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ ଆମ ସହିତ ଖୁସି ଓ ରାଜବୀର୍ କାହିଁକି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଛୁ । ଆମେ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଯେ ଏପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଆମକୁ ଦୁଃଖିତ କରେ ଏବଂ ଏହା ଆମର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଥିବା ଶିଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ହାନିକାରକ ଅଟେ ।

ଏହି କପଲ୍ ଆଗରେ ନିଜ କଥାରଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଆମର ସମସ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଏକ ସମାନ ଭାବେ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି ଶିଶୁ ନିଜ ହୋମ୍ ଟାଉନରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଆମ ପାଇଁ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ୍ ଅଟନ୍ତି । ଆମ କଲ୍ ଓ ଭିଡ଼ିଓ କଲ୍ ଆମକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ପାଖାପାଖି ରଖେ । ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମତ ଦେବାର ଅଧିକାର ନାହିଁ । ଖୁସି ଓ ରାଜବୀର୍ ଆମ ଶିଶୁ ଅଟନ୍ତି । ସେପଟେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଥିବେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଜୀବନଯାକ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଘର ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *