ଏହିପରି ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ , କ୍ଷୀରରେ ସ୍ନାନ କରି ପରିଧାନ କରନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୋଷାକ ଏବଂ ରୂପାର ଜୋତା

ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଅନେକ ନାମିଦାମୀ ତାରକା ମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜକୁ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ନିଜର କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୀତିନୀତି ହେତୁ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ତାରକା ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁମାନେ ରାଜବଂଶର ଅଟନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପରି ବଡ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାବିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଇଏ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସର ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ “ଭୀର କା ଅରଦାସ ଭୀରା” ରେ ଦେଖା ଯାଇଥିବା ଦିଗାଙ୍ଗନା ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ଭୀରାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଅଭିନୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଗାଙ୍ଗନା ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ରାଜ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଏକ ଝଲକ ପ୍ରତିବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ପୁରା ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରିବାର ଦେଖାଯାଏ ।

୧୯୯୭ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଦିଗାଙ୍ଗନା, ତାଙ୍କ ମାତା-ପିତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କର ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାର ଦେଖାଯାଏ , ଯେତେବେଳେ ଦିଗାଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିପାରିବା ଯେ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ଦୁନିଆକୁ ଆସିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ପରମ୍ପରା ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିଜ ପରିବାରର ସହିତ ଏହି ପରମ୍ପରାକୁ ହୃଦୟ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି ।

ପିଲାଦିନେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା , ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ଘଣ୍ଟା ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ପିତା ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅର ଏହି ଜିଦକୁ ପୂରଣ କରିଥିଲେ । ଏଥିସହ ଯଦି ଆମେ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରାଯାଉଥିବା ଜନ୍ମଦିନ ବିଷୟରେ କହିବା , ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଗାଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ପରି ପାଳନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାନ୍ତି, ଯାହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଥାଏ ।

ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷୀର ଏବଂ ପାଣି ସହିତ ସ୍ନାନ କରାଯାଏ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ରାଜକୁମାରୀ ପରି ସଜାଯାଇଥାଏ , ଏବଂ ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ସିଂହାସନରେ ବସାଇ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରାଯାଏ ଏବଂ ତାପରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଗାଙ୍ଗନା ନିକଟରେ ଅନେକ ଆଭୂଷଣ ରହିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ଘରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀ ଅଛି ଯାହାକି ତାଙ୍କ ଜିନିଷରେ ଭରି ରହିଛି । ଏବଂ ସେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଅନେକ ହୀରାର ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ରୂପାର ଚପଲ ପରିଧାନ କରନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*