ନିଜ ୨୫ ବର୍ଷିୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଏହିପରି ଭାବରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେଲେ ୫୪ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତା, ଦେଖନ୍ତୁ ସେଠାରେ କଣ କଣ କଲେ…

କରୋନା ଭୁତାଣୁ ଏବଂ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ସମସ୍ତେ ଘରେ ବସି ବସି ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ବଜାର କିମ୍ବା ଅଫିସ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ଅବଶ୍ୟ ଅନଲକ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ କିଛି ଲୋକ ଛୁଟି ପାଳନ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏଥିରେ ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ୫୪ ବର୍ଷିୟ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୨୫ ବର୍ଷିୟା ସାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଙ୍କିତା କୋନୱାରଙ୍କୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ ।

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମାନ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ମଡେଲ ଅଟନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଫିଟନେସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହନ୍ତି । ବୟସର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଝିଅ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଅଟନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ଠାରୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀ କରିଛନ୍ତି । ମିଲିନ୍ଦ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ।

ନିକଟରେ ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଫିଟନେସ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସକୁ ଯୋଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଆଜିକାଲି ଆମେରିକାରେ ଛୁଟିଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ ଏବଂ କରୋନା କାରଣରୁ ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଛୁଟିରେ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ନିଜର ଛୁଟିଦିନକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ମଝିରେ ଥିବା ଏହି ଫୋଟକୁ ସେୟାର କରି ଅଙ୍କିତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଆଟଲାଣ୍ଟିକ ମହାସାଗର ନିକଟରେ ଟିକିଏ ପାଗଳାମି .. କାରଣ ସେହି ପ୍ରେମ କଣ , ଯେଉଁଥିରେ ଏକାଠି ମିଶି କିଛି ପାଗଳାମି ନ କରାଯିବ ।

ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପରି ମିଲିନ୍ଦ ସୋମାନ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଅନଲାଇନରେ ସେମାନଙ୍କର ଛୁଟିଦିନର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ମିଲିନ୍ଦ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାର ‘ସ୍ୟାଣ୍ଡି ହୁକ ବିଚ’ର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଙ୍କିତା ଏବଂ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଅଛି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୫ ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ କେବେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆସିନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*