ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ କହିଛନ୍ତି :- “ବିଶ୍ଵାସ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍, ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ହୋଇପାରେ ଅଣ୍ଡରୱାଲର୍ଡ଼ର ହାତ” !

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ କହିଛନ୍ତି :- “ବିଶ୍ଵାସ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍, ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ହୋଇପାରେ ଅଣ୍ଡରୱାଲର୍ଡ଼ର ହାତ” !

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାରେ ନୂଆଁ ନୂଆଁ ଖୁଲାସା ହେଉଛି । ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାର ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହି ମାମଲାରେ ବିହାର ପୋଲିସକୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ତରଫରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ମିଳୁନାହିଁ । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ବିହାର ପୋଲିସ୍ ସହିତ ବହୁତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିନେତା ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତାଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସିଅଛି । ତନୁଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଯାଞ୍ଚରେ ପୁରାପୁରି ବିଶ୍ୱାସ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଦରକାର ।

google

ସାମନାକୁ ଆସିଲା ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଲାଇଭ ଚାଟ୍ ସମୟର ଅଟେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ସମେତ ବଲିଉଡ଼ର ଅନେକ ମାମଲା ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ – ‘ନ୍ୟାୟପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାଞ୍ଚ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଉପରେ ପୁରାପୁରି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ସେ ଏହିପରି ଭାବରେ ମାମଲାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ରତା ଦେଖାନ୍ତି, ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଆରୋପୀ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଏବଂ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ନେତା ମାନଙ୍କ ସହ ମିଳିତ ରୁହନ୍ତି । ତନୁଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ୍ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିବା ନାଟକ କରିଥାଏ କାରଣ ସେତେବେଳେ ମାମଲା ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଥାଏ ।

google

ତନୁଶ୍ରୀ ଆଗକୁ କହିଲେ ଯେ – ‘ଏହି ମାମଲାକୁ ସିବିଆଇକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏଥିରେ ଅଣ୍ଡରୱାଲର୍ଡ଼ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି ତେବେ ଇଣ୍ଟରପୋଲକୁ ଏହାକୁ ହାତରେ ନେବା ଉଚିତ । ଅଧିକାଂଶ ଏପରି ମାମଲାରେ ଅପରାଧ ପଛରେ ଲୋକଙ୍କ ଏକ ଦଳ ଦୋଷୀ ଅଟେ କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହଁନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଜନତାର ଭାବନା ସହିତ ଖେଳନ୍ତି ଓ ଏହାର ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି ଯେ ଏହି କେସ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଉ ।’

google

ତନୁଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ – ‘ମୋ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଏହା ଦେଖାଇଥିଲେ ଯେ ଏମାନଙ୍କୁ କେତେ ଚିନ୍ତା ରହିଛି ଏବଂ ମାସ ମାସ ଧରି ଯାଞ୍ଚ ଚାଲୁଥିଲା । ମୁଁ ମାମଲା ଦାଖଲ କରାଇବା, ପ୍ରମାଣ ଜମା କରିବା, ଭିଡ଼ିଓ ଫୁଟେଜ୍ ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଓ ଶକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଲି କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ବଞ୍ଚିଗଲି କାରଣ ମୁଁ ଏହି ବିଷାକ୍ତ ବାତାବରଣରୁ ଦୂର ହୋଇଯାଇଥିଲି । ଦୁଃଖର କଥା ଏହା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚି ପାରିଲେ ନାହିଁ ।’ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ୨୩ ଜୁନର ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *