ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଫୋଟ । ବାପାଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଡୋଗ୍ ‘ ଫଜ୍ ‘ !

ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଫୋଟ । ବାପାଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଡୋଗ୍ ‘ ଫଜ୍ ‘ !

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ମରଣକୁ ପ୍ରାୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ଵେତା ତାଙ୍କ ଇନସ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡୋଗ୍(କୁକୁର) ‘ଫଜ୍’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫୋଟଟି ଖୁବ୍ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଇଛି । ଫୋଟ ସହିତ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ – ” ପାପା ଏବଂ ଫଜ୍ ” ।

Google

କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ଵେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ନିଜର ଡୋଗ୍ ‘ଫଜ୍’ ଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଭିଡ଼ିଓକୁ ସେୟାର କରି ଶ୍ଵେତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ ମାଇ ଫୋରଏଭର ଷ୍ଟାର ‘ । ଏକ ଆଘାତ ଏତେ ମୂଲ୍ୟବାନ ହୋଇଥାଏ ଯେ ତାହାର ତୁଳନା ଦୁନିଆର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଏକ ଘା ଏତେ ଗଭୀର, ଏତେ ଗଭୀର ଯେ ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ” ତାହା ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତା ଲଖାଣ୍ଡେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଆଶା, ପ୍ରାର୍ଥନା ଏବଂ ଦୃଢ଼ତା, ଯେଉଁଠି ମଧ୍ୟ ରୁହ ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରୁହ ” ।

Google

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ନିଜର କାମ ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଢ଼ଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡ଼ି ନଥିଲେ । ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହିଁ ଅଭିନେତା ଜଣକ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Google

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ବିଷୟରେ କହିଲେ ସେ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ କିସ୍ ଦେଶ ମେ ହେ ମେରା ଦିଲ୍ ‘ରୁ ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା ‘ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ତୁଲାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ଜାରା ନଚକେ ଦିଖା ଏବଂ ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା ଭଳି ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସାର ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ କାୟି ପୋ ଛେ ‘ ଠାରୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ‘ ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ ‘, ‘ ସୋନ ଚିରେୟା ‘, ‘ ଏମ୍. ଏସ୍. ଧୋନୀ ‘ ଏବଂ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *