ସୋନୁ ସୁଦ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ! କହିଲେ- ଲକଡାଉନ୍ ୧ ମାସ ରହୁ କିମ୍ବା ୬ ମାସ ରହୁ, ଆପଣଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିବ ଖାଦ୍ୟ…

ସୋନୁ ସୁଦ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ! କହିଲେ- ଲକଡାଉନ୍ ୧ ମାସ ରହୁ କିମ୍ବା ୬ ମାସ ରହୁ, ଆପଣଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିବ ଖାଦ୍ୟ…

ରିଏଲଟି ଶୋ’ ଡାନ୍ସ ଦିୱାନେ ସିଜନ୍-୩ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି । ନିକଟରେ ଏକ ଏପିଷୋଡ୍ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଏକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଗେଷ୍ଟ ଶୋ’ରେ ଜଜ୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉଦୟ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ କହି ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟ୍ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମସିହା ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଜାରି ଲକଡାଉନରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଶୋ’ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉଦୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଗ୍ନିପଥର ଗୀତ ଅଭି ମୁଝମେ କହିରେ ନୃତ୍ୟ କଲେ ଏବଂ ନିଜ ଅଭିନୟରୁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣି ନେଇଥିଲେ । ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି ସୋନୁ ସୁଦ୍ ନିଜ ଆଖିର ଲୁହ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ । ଏହି ସମୟରେ ସେମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଏବଂ ଧନ୍ୟବାଦ ମଧ୍ୟ କହିଲେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ ଛିଡା ହୋଇ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କରତାଳି ମାରିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉଦୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉଦୟ ନିଜ ଗାଁ ବିଷୟରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ କହିଲେ । ତାଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବସ୍ତିର ଲୋକଙ୍କୁ ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । ଏମିତିରେ ଜାରି ଲକଡାଉନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ ଆହୁରି କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଇଛି ।

ଏହା ଉତ୍ତରରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ କହିଲେ- ଉଦୟ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଗାଁ’ର ଲୋକଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ ଯେ ଲକଡାଉନ୍-୧ ମାସ ଚାଲୁ କିମ୍ବା ୬ ମାସ ଏ ସମୟରେ ମୁଁ ଏହା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାମକୁ ରାସନ ମିଳିବ । ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସେଠାରେ ଭୋକରେ ରହିବେ ନାହିଁ । ଲକଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ।

ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଏହି କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସତରେ କୌଣସି ମସିହା ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଗତ ଦେଢ଼ ବର୍ଷରୁ ଲଗାତାର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *