କେହି ଦିଅର, କିଏ ଦେଢ଼ଶୁର ତ ପୁଣି କିଏ ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି ! ବଲିଉଡର ହୋସ୍ ଉଡାଇଦେବା ପରି ସମ୍ପର୍କ…

କେହି ଦିଅର, କିଏ ଦେଢ଼ଶୁର ତ ପୁଣି କିଏ ନିଜ ଜ୍ଵାଇଁ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି ! ବଲିଉଡର ହୋସ୍ ଉଡାଇଦେବା ପରି ସମ୍ପର୍କ…

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିବା ସମୟରେ କଳାକାରମାନେ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ଆସି ଯାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏହି ଯୋଡି ବେଳେବେଳେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସଫଳ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅନ୍ୟ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଏହିପରି କିଛି କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେମାନେ କିଏ କାହାର ଜ୍ଵାଇଁ, ଶାଳୀ, ଭାଉଜ, ଦିଅର ତ ପୁଣି କିଏ କାହାର ଦେଢଶୁର ହୋଇଗଲେ ।

ଅଶୋକ କୁମାର୍ ଏବଂ ମଧୁବାଲା

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧୁବାଲା ଭେଟେରାନ୍ ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅଶୋକ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହାୱଡ଼ା ବ୍ରିଜ’ରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୁହେଁ ଅନେକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ରଣବୀର୍ କପୂର୍ ଏବଂ ନୀତୂ କପୂର୍

ରଣବୀର୍ କପୂର୍ ଏବଂ ନୀତୂ କପୂରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଜି ଦେଢ଼ଶୁର-ବୋହୂଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ନୀତୂ କପୂର୍ ରଣବୀର୍ କପୂର୍ ସାନଭାଇ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନୀତୂ ପରଦାରେ ରଣବୀର୍ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିସାରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର ଏକା ସାଥିରେ ‘ହୀରାଲାଲ’, ‘ପନ୍ନାଲାଲ’, ‘କସମେ ବାଦା’, ‘ଭଲା ମନୂସ୍’ ଏବଂ ‘ଢୋଙ୍ଗୀ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ ।

ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୂର୍

୯୦ ଦଶକର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୂର୍ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହମ୍ ସାଥ୍ ସାଥ୍ ହୈ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ରୋମାନ୍ସ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଆଗକୁ ଯାଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜ୍ଵାଇଁ-ଶାଳୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୂର୍ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଅନିଲ୍ କପୂର୍ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ

ଉଭୟ ଅନିଲ୍ କପୂର୍ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବଡ ନାମ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ୧୭ ଗୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନିଲ୍ କପୂର୍ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଅନିଲ୍ କପୂରଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୂରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅନିଲ୍ କପୂର୍ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଯୋଡି ସିନେପରଦାରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଥିଲେ । ଦୁହେଁ ‘ଲାଡଲା’, ‘ମିଷ୍ଟର୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଏବଂ ‘ଲମ୍ବେ’ ସମେତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ।

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ବାସ୍ତବରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ କାଜୋଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅର୍ଥରେ ଅଜୟ ଏବଂ ରାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜ୍ଵାଇଁ-ଶାଳୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ୍ ଏକା ସାଥିରେ ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଏଲଔସୀ କାର୍ଗିଲ୍’ ଏବଂ ‘ଚୋରୀ ଚୋରୀ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *