କାହାକୁ ୪୫ ବର୍ଷ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ୪୭ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ !

କାହାକୁ ୪୫ ବର୍ଷ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ୪୭ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ !

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଝିଅ ୨୫ କିମ୍ବା ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ ଅତିକ୍ରମ କରେ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଯେ ବିବାହ କେବେ ହେବ । ଝିଅଟି ଯେତେ ସକ୍ଷମ ହେଉନା କାହିଁକି । ସେ ନିଜ ଗୋଡ଼ରେ ଠିଆ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ସେ ବିବାହ କରେ ନାହିଁ ତେବେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ନଜରରେ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସିଙ୍ଗଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିନେତାମାନେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଯଦିଓ କିଛି ସେଲିବ୍ରେଟି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏକ ସମୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣରୁ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସେମାନେ ଅବିବାହିତ କିମ୍ବା ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଅଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ୪୦-୪୫ ବୟସ ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସାକ୍ସି ତନୱାର:-

google

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆମେ ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଚେହେରା ଅର୍ଥାତ୍ ସାକ୍ସି ତନୱାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛୁ । ‘ବଡେ ଆଛେ ଲାଗତେ ହେ’ ଏବଂ ‘କାହାନି ଘର୍ ଘର୍ କି’ ବ୍ୟତୀତ ସାକ୍ଷୀ ରିଲ୍ ଜୀବନରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଏବଂ ବିବାହିତ ମହିଳା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ସାକ୍ସି ତନୱାର ୪୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ଭଲ ମାଆ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ୨୦୧୮ରେ ସାକ୍ସି ଏକ ୯ ମାସର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପାଳି ଥିଲେ, ଯାହାର ନାମ ସେ ଦିତ୍ୟା ରଖିଥିଲେ ।

ଜୟା ଭଟଚାର୍ଯ୍ୟ:-

google

ଜୟା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ, ‘ସାସ୍ ଭି କଭି ବହୁ ଥି, ‘ଝାନସୀ କି ରାନୀ’, ‘ବାନୁ ମେନ୍ ତେରୀ ଦୁଲହାନ୍’, ‘କସାମ୍ ସେ’ ଏବଂ ‘ସିଲସିଲା ବାଦଲତେ ରିସ୍ତେ କୋ’ ଭଳି ଅନେକ ଟିଭି ଶୋରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସିଙ୍ଗଲ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ତାଙ୍କୁ କେହି ବୁଝୁଥିବା କିମ୍ବା ଭଲପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିବେ । କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କର ଅନୁସନ୍ଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି ।

ଶ୍ରୀମତୀ ତାରକ/ ନେହା ମେହେତା:-

google

ତାରାକ ମେହେତା କା ଓଲଟା ଚଶମାରେ ଶ୍ରୀମତୀ ତାରକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ନେହା ମେହେତା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଗୁଜୁରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ:-

google

‘ଭାବିଜି ଘର୍ ପର୍ ହ୍ନେ ‘ ଧାରାବାହିକରେ ‘ଅଙ୍ଗୋରି ଭାବୀ’ ଅର୍ଥାତ୍ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ ମଧ୍ୟ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା ରୋମିତ୍ ରାଜଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥାନ୍ତା । ଟିଭି ଶୋ ‘ମାଇକା’ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୨୦୦୯ରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରୋମିତଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥାନ୍ତା କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ସେହି ଦିନଠାରୁ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ ଅବିବାହିତ ରହିଛନ୍ତି ।

ମେଘନା ମଲିକ୍:-

google

ଏହି ତାଲିକାରେ ‘ନା ଆନା ଇସ୍ ଡେସ୍ ଲାଡୋ’ରେ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମେଘନା ମଲିକ୍ ନାମ ଆସିପାରେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ମେଘନା ମଲିକ ୨୦୦୦ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଙ୍ଗଲ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *