ସତରେ କଣ ମାଁ ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା କରୀନା- ଶାହିଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ? ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଏହି କାରଣ !

ସତରେ କଣ ମାଁ ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା କରୀନା- ଶାହିଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ? ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଏହି କାରଣ !

କରୋନାର ପ୍ରକୋପ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କମ୍ ହୋଇନାହିଁ । ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଏହି ଭାଇରସର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଏହି ମାହାମାରି ହେତୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାରତରେ ଏହି ମହାମାରିର ପ୍ରକୋପ କମ୍ ହୋଇନାହିଁ । ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଲୋକମାନେ ମୃତ୍ୟ ମୁଖର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ତଥାପି, ଦେଶରେ ଯେବେ ଠାରୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମିତ ମିଳିଯାଇଛି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପରି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜରୁରୀ ହିସାବରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବହାରୁଛନ୍ତି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ କରୀନା କପୂର ଏବଂ ଶାହିଦ କପୂରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଏକ କାହାଣୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି, କରୀନା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ୨୦ ବର୍ଷ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ କରିସାରିଛନ୍ତି । ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ରେଫ୍ୟୁଜୀ” ଠାରୁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ ।

google

କରୀନା କପୁର ଏବଂ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବି-ଟାଉନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟେ । ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ”ଫିଦା”ର ସେଟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ “ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍” ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶାହିଦ-କରୀନାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପକୁ ପାଖାପାଖି ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏହାର କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

google

କେତେକ ରିପୋର୍ଟ ମାନଙ୍କରେ ଏହିପରି କୁହାଯାଇଥିଲା କି, ତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିସ୍ମା ଏବଂ ବବିତାଙ୍କ କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ଶାହିଦଙ୍କୁ ନିଜ ସମକକ୍ଷ ବୋଲି ଭାବୁନଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା କି, କରୀନାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଶାହିଦଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମାଁ ବବିତା ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ମୋହର ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ଶାହିଦଙ୍କ ପ୍ରତି ବଦଳିଯାଇଥିଲା ।

google

ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେଉଁ କାରଣ ହେତୁ ଖରାପ ହୋଇଛି ଏହାର ଅସଲ କାରଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ନାହିଁ। ହଁ, ଏହା ନିଶ୍ଚୟ କୁହାଯାଏ କି ବ୍ରେକଅପ୍ ପାଇଁ ଶେଷ କଲ୍ ଶାହିଦଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ କି କରୀନା ଅନେକ ଥର ପ୍ୟାଚଅପ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ।

google

୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଶାହିଦ-କରୀନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବି-ଟାଉନ୍ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ମିଡିଆ ମାନଙ୍କର ଶୀର୍ଷରେ ରହିଆସିଥିଲା । ଏହିପରି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଉଭୟେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସେତେବେଳେ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ “ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

google

୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ‘ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍” ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ କି, ସେଟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କମିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଅନ୍ତିମ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଦୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ସେଟକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଗାଡି ମାନଙ୍କରେ ଆସିଥିଲେ ।

google

ଦୁହେଁ “୩୬ ଚାଇନା ଟାଉନ” (୨୦୦୬), “ଚୁପ୍ ଚୁପକେ” (୨୦୦୬), “ଜବ୍ ୱି ମେଟ୍” (୨୦୦୭)ରେ ମିଶି କରିଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ମିଲେଙ୍ଗେ ମିଲେଙ୍ଗେ”ରେ ଆସିଥିଲେ ।

google

ଖବରକୁ ମାନାଯାଏ ତେବେ ଶାହିଦ-କରୀନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର କାରଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ମାନାଯାଉଛି । କୁହାଯାଉଛି କି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ବିବାହ” (୨୦୦୬) ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଶାହିଦଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ଅମୃତାଙ୍କ ସହ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତଥାପି, ଏହି କଥାର ନିଶ୍ଚିତତା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇନାହିଁ ।

google

କରୀନା-ଶାହିଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ଖବରରେ ଶେଷରେ ମୋହର ସେତେବେଳେ ଲାଗିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଲୈକ୍ମେ ଫୈଶନ ସପ୍ତାହରେ କରୀନା, ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଦମ୍ପତି ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି ତୈମୁର ଅଲୀ ଖାନ୍ ।

google

କରୀନା-ସୈଫଙ୍କ ବିବାହର ୩ ବର୍ଷ ପରେ ଶାହିଦ ଦିଲ୍ଲୀ ବେସ୍ଡ ମୀରା ରାଜପୂତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଦୁଇଟି ଛୁଆ ଝିଅ ମୀଶା ଏବଂ ପୁଅ ଜୈନ୍ ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *